Retro kolekce Maxipes Fík potěší děti i jejich rodiče

děti

Léto nahrává legraci. Pokud chcete na dovolené v Chorvatsku nebo u Máchova jezera jako rodina zabodovat, oblékněte se do retro kolekce Maxipes Fík a Ája, případně Bob a Bobek nebo Pat a Mat. Různobarevná trička s rozmanitými motivy z populárních seriálů nenechají jistě žádné další dovolenkáře chladnými a budete bodovat jako ti „Fíkovci“ nebo „Králíci“.

Oblékněte celou rodinu do retro kolekce Maxipes FíkMaxipes Fík "Já nejsem řidič. Já jsem pes."

Nebojte se jít do retro kolekce Maxipes Fík. Dětské, dámské a pánské velikosti triček obléknou jak malá batolata, tak osoby s maxi rozměry. Soupravy po pěti a více kusech se prodávají se slevou, proto se vyplatí zauvažovat, kolik rodinných příslušníků takovou srandu ocení. Možná i ti největší puritáni pookřejí a nad nezvyklým dárkem zaplesají. Vždyť kdo by si nepamatoval na kousky, jež provádí maxipes Fík starostlivému tatínkovi a laskavé mamince. Kolik zábavy si s „hodným, ale trochu větším psem“ užila jeho největší kamarádka Ája.

Hodí se Pat a Mat na trička montérů z vaší dílny?

Kolekce s tričky budou následovat soupravy mikin se stejnými motivy. Výrobce triček, mikin, hrníčků a plakátů Geekshirts.cz se nebojí ani dalších témat, jež vycházejí z nejpopulárnějších večerníčkových seriálů. Proto se na hrudích odvážlivců, kteří se nebojí obléknout do retro vzpomínek, můžou objevit i potrhlí kutilové Pat a Mat či nerozluční kamarádi z klobouku kouzelníka Pokustóna – Bob a Bobek. Oblékněte chlapy v dílně nebo v autoopravně do triček s Patem a Matem a uvidíte, že se k vám zákazníci jen pohrnou… Pokud tomu tedy nebude naopak, vždyť víte, jak to s jejich šikovností bylo.

Barevné rozlišení sportovních mužstev

Všelijaké barvy bavlněných triček evokují nápady, jak ozvláštnit například soutěžní týmy v nohejbale či sálové kopané. Žlutí proti modrým, červení proti bílým, atd… Nápadům, jak využít retro motivy na nápaditém oblečení, se meze nekladou. Využijte jedinečné slevové nabídky a oblékněte svůj sportovní tým do pestrých triček s vtipnými motivy.

Podlicenci poskytla Česká televize.

Dětské tričko Pat a Mat - Záruka kvality

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient