UnionPay zlepšuje své služby

UnionPay zlepšuje své služby plateb při cestování pro 6 milionů čínských turistů, kteří slaví Svátky jara v zahraničí

V roce 2015 je pevninská Čína světovou jedničkou v počtu turistů vyjíždějících do zahraničí a výdajích v pasivním cestovním ruchu. Letos se trh pasivního cestovního ruchu stále rozjíždí.

Podle společnosti UnionPay International bude zhruba 6 milionů čínských turistů oslavovat nadcházející Svátky jara v zahraničí. Volné nezávislé cestování a obsáhlé cestování jsou novým trendem. A karta UnionPay se stala jedním z nejlepších společníků turistů vyjíždějících do zahraničí.

Svátky jara a Nový rok: pasivní cestovní ruch překonal domácí cestovní ruch

Podle Národního úřadu pro cestovní ruch Číny v roce 2015 vycestovalo do zahraničí 120 milionů turistů z pevninské Číny, průměrně utratilo 11 625 renminbi (RMB) na obyvatele. Dvě třetiny z nich tvoří volní nezávislí cestující.

Vzestup pasivního cestovního ruchu se také odráží na počtu rezervací u velkých cestovních kanceláří a převážná většina cestujících pochází z měst Šanghaj, Peking, Suzhou, Hangzhou, Nanjing a Guangzhou.

Karta UnionPay je nejoblíbenější formou platby čínských turistů, splňující jejich různorodé požadavky. Její využívání v zahraničí se rozšířilo z luxusních nákupů na jiné oblasti, jako např. Na zábavu. Výdaje turistů v zahraničních obchodních domech, supermarketech a hotelích rostou a poměr výdajů na zábavu, občerstvení a vstupenky roste také.

Karta UnionPay usnadňuje zahraniční zájezdy

Trend čínského pasivního cestovního ruchu přitáhl velkou pozornost zahraničních trhů. V roce 2015 překročil počet čínských turistů navštěvujících Austrálii 1 milion. Mnoho hotelů a cestovních kanceláří v Austrálii nyní poskytuje služby v čínském jazyce, čínsky hovořící průvodce a čínskou kuchyni, aby přilákali čínské turisty.

Přijímání karet UnionPay je považováno mnohými zahraničními obchodníky za klíčový prostředek k přilákání čínských turistů. Stalo se také důležitým měřítkem hodnocení spokojenosti čínských zákazníků.

V současnosti karty UnionPay přijímá 27 milionů obchodníků a 1,9 bankomatů ve více než 150 zemích a regionech, což pokrývá tradiční obchodníky stejně jako ostatní místa každodenních výdajů, ze kterých mnozí poskytují exkluzivní nabídky pro držitele karty UnionPay.

UnionPay poskytuje také mnohé služby s přidanou hodnotou. Držitelé karet si mohou rezervovat vlakové jízdenky online, platit za taxi službu v Austrálii, Singapuru, Jižní Koreji a na Tchaj-wanu a půjčovny automobilů na Tchaj-wanu a v Thajsku. Navíc se služby spojené s vrácením daně a pohotovostní peněžní asistencí rozšiřují.

Společnost UnionPay International aktuálně zahajuje velkou marketingovou kampaň. Více než 400 obchodníků včetně 12 známých nákupních řetězců a 12 předních značek cestovního ruchu poskytuje pro karty UnionPay slevy až 15 %. Kromě toho 6 velkých hotelových řetězců poskytuje při rezervaci pomocí karet UnionPay až 30% slevu.

Pro více informací: http://www.unionpayintl.com/

KONTAKT: Chen Kanqi, +86-10-6307-4558

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient