V tradičním barber shopu z vás udělají pravého gentlemana!

barber shop gentleman

Co se takhle nechat oholit či ostříhat, nebo ještě lépe obojí, od skutečných profesionálů? A skutečnými profesionály nemáme na mysli jen tak ledajaké lazebníky, ale holiče, kteří vám dopřejí péči, o níž se vám ani nesnilo.

Barber shop v překladu znamená holičství. Ovšem ne ledajaké. V Anglii barber shopy pravidelně navštěvují praví gentlemani. Zdůrazňujeme pravidelně. Je to právě pravidelnost, která z návštěv tradičních barber shopů činí rituál. Rituál, na který se muži celý týden těší.

Dobrý holič nad zlato

barber shop střih

Takovou frekvenci totiž péče o mužské vousy a hřívu zhruba vyžaduje. Pro takového gentlemana je návštěva tradičního holičství to samé jako pro ženu návštěva kadeřnického, kosmetického či nehtového salonu. Holič své pravidelné zákazníky dobře zná, což se samozřejmě projevuje i na kvalitě poskytované péče. Té v první řadě nechybí osobní přístup. Také byste si takovou péči nechali líbit? Máte možnost!

Aby muži opět byli muži

Na tradici tradičních anglických barber shopů navazuje neméně tradiční české holičství Barber’s wife (Holičova žena), které najdete v nákupním centru metrople Zličín na Praze 5. Za ním stojí nadšená holička a kadeřnice v pravém slova smyslu, Žaneta Kaiserová, která několik let sbírala zkušenosti v britském salonu The Legends. Právě tam se totiž vrátila do doby, kdy muži byli po všech stránkách muži.

Pečujte o svůj zevnějšek!

Jak chováním, tak svým vzhledem. Muži, kterým není lhostejný jejich zevnějšek, a proto mu věnují patřičnou péči. Vlasy, vousy a plnovousy nevyjímaje. Myslíte si, že i vy jste takovýmto mužem? Nebo byste jím chtěli být? Pak neváhejte, Žaneta vás jím učiní. Respektive tomu alespoň napomůže.

Místo kafe whiska

barber shop

Pro Žanetu je péče o mužské vlasy a vousy více než prací posláním. Svou práci totiž skutečně miluje a dělá ji s notnou dávkou nadšení, což se samozřejmě projevuje jak na jejích kadeřnických a holičských přístupech, tak i samotnému průběhu péče o klienty. Těm třeba nepodává očekávanou kávu, nýbrž whisku, rum či sklenku piva.

Holení jako služba

Tou ale vše teprve začíná. V první řadě se jim Žaneta (nebo jiná jí vyškolená holička) snaží vštípit, že holení není zážitek, ale služba, kterou by si muž měl dopřávat minimálně jednou týdně. Odbornou radou však přispěje i při volbě vhodného střihu vlasů. Je libo klasika, nebo nějaký nový trend? V holičství Barber´s wife zvládají obojí. Na výbornou.

Dárkové vouchery

Hledáte-li zkrátka místo pro opravdové muže, rozhodně jste na správné adrese. A pozor, v nabídce holičství jsou i dárkové vouchery. Věřte, milé dámy, že takovým dárkem, jako je návštěva tradičního holičství, váš milý určitě nepohrdne. Počítejte ale s tím, že ho po návratu nepoznáte.

barber shop vstup

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient