Valentýn se blíží a vy jste nezadaní? Nevadí. Užijte si ho i tak.

valentýn

Svátek všech zamilovaných se v různých proměnách slaví po celém světě. Nemusíte si zoufat, pokud právě nemáte k sobě druhou polovičku, se kterou byste prožili romantický večer. Radost malým dárkem můžete udělat také někomu z rodiny, kamarádce nebo i oblíbené prodavačce z obchodu. Ale také sami sobě.

Mějte rádi hlavně sami sebe

Zní to jako klišé, hlavně díky tomu, že tento svátek si oblíbily zamilované páry. Pokud si ho však chcete užít i singl, je důležité milovat především sami sebe. I vy máte právo se tento den rozmazlovat, hýčkat se a hlavně se dobře bavit. Kupte si něco, po čem jste dlouho toužili, a nečekejte na další Vánoce nebo narozeniny. Nemusí to být nic velkého, stačí maličkost, která vás zahřeje na duši.

Udělejte radost lidem kolem vás

Tento svátek je o lásce, ale nikde není psáno, že se to musí týkat pouze zamilovaných párů. Kytice k Valentýnu udělá radost i vaší mamince nebo kamarádce. A když k tomu dokoupíte čokoládové bonbóny a vytvoříte originální valentýnské přání, budou na vaše krásné gesto ještě hodně dlouho vzpomínat.

láska

Uspořádejte Valentýnskou singl párty u sebe doma

Ne, opravdu v tom nejste sami. Spousta lidí kolem vás je v podobné situaci, kdy zrovna nemají partnera. Jen se rozhlédněte. Nemá význam, abyste seděli sami doma a užírali se. Udělejte pyžamovou párty, seriálový večer nebo program plný her a zábavy. Nezadané ženy potěšíte, když jim koupíte valentýnské kytice. Objednejte si dovoz květin a nechte je tápat, který tajný ctitel jim je posílá. Důležité je se na vše řádně připravit. Hry, filmy, kytice i dárky by měly být připraveny předem, ať si večer nezkazíte.

Tento den by měl být hlavně o vaší psychické pohodě. Měli byste dělat jen to, co vás baví, je to přece svátek, tak ať ho prožijete se vším všudy. Starosti pro dnešek hoďte za hlavu, další den na ně bude času dost. Nezapomeňte, že tohle je i váš den. Pořádně se bavte!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient