Vdechněte starým předmětům nový život v restaurátorské dílně!

Potřebujete poradit s výběrem starožitného nábytku? Zrestaurovat vzácné obrazy včetně dřevěných rámů a zrenovovat sedací soupravu po babičce prostřednictvím nového kvalitního čalounění? Obnovit zlacení u starožitných soch a váz? Opravit lustr a lampu i s elektroinstalací? Pro profesionálního restaurátora nic není problém. Investujte do starožitného a retro umění. Využijte komplexních služeb renomovaného restaurátorského ateliéru v Praze.

Kde vám pomohou?

Ocitnete-li se v situaci, kdy zdědíte značný majetek, najdou se v něm jistě i méně zachovalé starožitné kousky, které vám z nějakého důvodu přirostly k srdci, nebo je zkrátka s ohledem na přání zesnulého nechcete jen tak vyhodit. V tu chvíli vás napadnou otázky: Půjde to ještě spravit? A když ano, tak za kolik? Kde najít člověka, který se tím zabývá? S jakýmkoliv dotazem a prosbou o radu se neváhejte obrátit na restaurátorský Ateliér Fiala. Ateliér vznikl v r. 1991 a založil jej David Fiala, jenž díky pradědovi Josefu Fialovi, což byl známý akademický malíř, měl od útlého dětství vztah k umění a později se stal i žákem Vojtěcha Hynaise. Ateliér Fiala se úspěšně podílel na řadě státních i soukromých zakázek. Zrenovoval kupříkladu nábytek Úřadu vlády, oltáře a obrazy pro Plzeňský kraj a historický nábytek ze 17.-19. století. K službám slavného restaurátorského zařízení patří mimo jiné také prodej zrestaurovaných starožitností, starých obrazů a provozování galerie.

Co umí tým restaurátorů?

Odborníci z řad mnoha uměleckých oborů s dlouholetou praxí jsou schopni zrestaurovat veškeré uměleckořemeslné památky a dřevěné starožitnosti. Umí obnovit dekorativní interiérové malby, obrazy a jejich starožitné rámy, zlacení a kašírování uměleckých předmětů. Provádí sanaci dřeva a ošetření šelakem či voskem, zajišťují dendrochronologický průzkum, poradí vám s pořizováním starožitností, opravují intarsie (vykládání dřeva dřevem), provádí v rámci renovace novou inkrustaci, čalounění (zrenovují péra, žíně), ratanový výplet. Opraví nábytek, hodiny, hudební nástroje, pušky, lustry, lampy. Perfektně vám zrenovují retro nábytek a dokáží zachránit i protržené plátno u obrazu, který jste měli původně v úmyslu vyhodit. Provozují také eshop se starožitnostmi, v němž naleznete již zrestaurované předměty určené k prodeji. Jsou jejich skvělou vizitkou. Naložte předmět do auta a svěřte ho do dobrých rukou. Vrátí se vám jako nový!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient