Výkup zlata

Zlato je drahý kov, který funguje jako investiční nástroj již od nepaměti. Ne nadarmo se říká, že investovat do zlata se vyplatí. Pokud jste v minulosti do zlata své finanční prostředky vložili, zkuste zvážit jeho prodej. Právě teď jsou pro to totiž ideální podmínky. V první řadě půjde o vysokou cenu zlata na burze a dále prodeji hraje do karet i aktuální oslabení české koruny. To znamená, že dnes se výkupní cena zlata pohybuje mnohem výše než na začátku roku.

Při samotném výkupu zlata je třeba projít čtyřmi fázemi. Nejprve dojde k předání zlata. Dále následuje kontrola. V této fázi je třeba ověřit primárně certifikát, puncovní značku, ryzost, stav a hmotnost zlata. Chybějící certifikát nebo poškození originálního balení pak může vést ke snížení ceny. Dalším krokem je fixace ceny, což je proces, kdy dochází k individuálnímu stanovení ceny. Konečně pak dochází k výplatě takto stanovené ceny.

LITÉ SLITKY
LITÉ SLITKY

RAŽENÉ SLITKY
RAŽENÉ SLITKY

Kde investiční zlato výhodně prodat?

Na výkup zlata, zejména tedy zlatých slitků a zlatých mincí se specializuje společnost Numismatika, která se pyšní tradicí, jež sahá až do roku 2003. Kromě zlata zde můžete zúročit i ostatní drahé kovy jako je stříbro, platina nebo paládium. Obchod naleznete ve druhém patře Obecního domu v Praze. Předností tohoto obchodu oproti jiným je, že vykoupit zlato si zde mohou nechat i klienti jiných společností. To ocení hlavně zákazníci, kteří investovali u společností, jež už ukončili obchodní činnost nebo u bank, které investice pouze zprostředkovávají, avšak výkup zlata nenabízejí.

Na co se zaměřujeme?

Společnost Numismatika se zaměřuje zejména na výkup slitků renomovaných rafinérií Argor Heraeus, Agosi, Credit Suisse, Degussa, Johnson & Matthey, Heimerle + Meule., Heraeus Hanau, Metalor, Munze Osterreich, PAMP, Perth Mint, Rand Rafinery, Royal Canadian Mint, Sempsa, Umicore, Valcambi, a UBS.

Nenechte si utéct jedinečnou možnost zúročit své investice, kterou Zlaté mince nabízí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient