Zakrývací plachty: Efektivní ochrana vašeho majetku

Velké množství věcí denní i občasné potřeby potřebuje být v suchu a temnějším prostředí. Jak ostré slunce, tak i voda dokážou postupem času zničit prakticky jakékoli věci. Jmenovat bychom mohli například nejrůznější dřevěné předměty, plasty nebo cokoli jiného. I proto se vyplatí přemýšlet nad efektivním zastřešením. Nemáte čas ani dostatek finančních prostředků na jeho realizaci? Nevadí, bohatě vám postačí kvalitní zakrývací plachty. Cenově jsou maximálně dostupné a v případě nákupu u spolehlivého výrobce i prodejce získáte velmi efektivní druh zastřešení. Naším tipem je sortiment společnosti Plachty Petr Štěpáník, který si představíme v následujících řádcích.

Vsaďte na tradičního výrobce

Kvalita není u zakrývacích plachet rozhodně standardem. I proto se vyplatí zvolit výrobky zmiňované společnosti. Ta působí na trhu již od roku 1995. Sídlí na Chvalčově přibližně 2 km od Bystřice pod Hostýnem, kde mohou zákazníci navštívit i kamennou prodejnu. V jejím sortimentu jsou spolehlivé plachty různých druhů typické vysokou rezistencí vůči extrémnímu horku, mrazu a jakémukoli jinému počasí. Charakteristické jsou především pevnou fólií o síle 0,2 až 0,4 mm. Pro zpevnění jsou opatřené ještě zdvojeným okrajem a pevnými praktickými kovovými oky. Zapomenout nelze ani na atraktivní design v modré, bílé, zelené nebo průhledné podobě.

Co potřebujete zakrýt?

To už je pouze na vás. Zvolíte si totiž přesně takový typ plachty, který potřebujete. Standardně si zájemci kupují varianty určené třeba na zakrytí kopy dříví, stohu slámy či sena anebo motorového vozidla. Takové přesně padnoucí autoplachty dokonale ochrání váš vůz jak před silným slunečním svitem, tak i před deštěm a námrazou. Pro ochranu větších objektů, valníků, případně jiných rozlehlejších věcí se vám budou hodit velké velké vagónové plachty. V sortimentu společnosti Plachty Petr Štěpáník najdete i stínící sítě, reflexní vesty a další zboží.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient