Big Bagy – skladujte ve velkém

Potřebujete uskladnit velký objem materiálu, ale nevíte jak? Je materiál špatně skladovatelný a je s ním složitá manipulace? Pak popřemýšlejte o možnosti využít použité velkoobchodní vaky big bag. S těmito big bagy je uskladnění i manipulace s jakýmkoli materiálem doslova hračka. Abyste nemuseli utrácet příliš mnoho peněz na tyto big bagy, jsou pro vás ideálním řešením použité big bagy vysoké kvality, které vám skvěle poslouží.

Kvalita big bagu

Levné použité big bagy ušetří vaší peněžence vysoké náklady. Každý big bag byl pečlivě zkontrolován, zda není nijak poškozený či znečištěný. Použité big bagy můžete sehnat v prvotřídní kvalitě. Použité velkoobjemové vaky big bag jsou původním majitelem použité jen jednou, proto nenesou nijak výrazné stopy opotřebování, které by mohly budit dojem nespolehlivosti a zbytečně utracených peněz.

Vedle prodeje těchto big bagů se provádí také výkup použitých krabic a polypropylenových big bagů. U každého vykoupeného kusu probíhá pečlivá kontrola kvality i čistoty tohoto obalu, abyste následně získali skutečně kvalitní použité velkoobjemové vaky big bag.

Levné použité big bagy

Je potřeba také myslet na to, že každý zákazník má specifické požadavky, proto existuje velký výběr rozměrů krabic i big bagů tak, aby odpovídal vašim požadavkům na uskladnění. Co to vlastně takový big bag je? Jedná se velkoobjemový vak vyrobený z polypropylenu. Ten se vyznačuje poměrně velkou pevností, takže je schopný skladovat skutečně velké objemy materiálu, které by se jinak skladovaly velmi obtížně.

Levné použité big bagy usnadní uskladnění materiálu a také jakoukoli manipulaci s ním. Pokud tedy potřebujete uskladnit materiál, ale nevíte jak, ideálním řešením jsou použité velkoobjemové vaky big bag, které vám nabídnou vše, co potřebujete, navíc za nízké ceny.

1 názor na “ Big Bagy – skladujte ve velkém”

 1. Roman Trtik

  Dobrý den,
  poptávám použité big bagy.
  Cca 250 ks / kvartálně
  Rozměry cca : 100 x 100 x 200.
  Pouze pravidelné dodávky.
  Děkuji.
  Roman Trtík

  TRTIK spol. s.r.o
  Kopečná 14, 602 00 Brno
  provozovna Stavěšice 145
  IČO: 63474395
  Phone: (+420) 777 606 513
  Phone: ( +420 ) 777 606 519
  e- mail: trtik@trtik.cz
  http://www.trtik.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient