Ženy mají napilno! Musí se na plesovou sezónu připravit již nyní!

Horký konec léta ani v nejmenším nepřipomíná plesovou sezónu, kterou si obvykle užíváme až po Vánocích. Ženy se ale nesmí nechat zmýlit. Musí naopak zbystřit a začít se připravovat už nyní. Ta, která zaváhá, bude muset na taneční parket vyjít v loňském modelu, což se v některých případech rovná společenské sebevraždě!saty-plesove-star-cocktail-model-6813-01

Vyberte si ty „nej“!

Plesové šaty není lehké vybrat. Je třeba, aby barvou a střihem odpovídaly módním trendům. Letošním hitem sezóny budou šaty ve světlejších barvách. Máte-li korpulentnější postavu, nebojte se, stejně trendy budou i šaty v tmavších odstínech (např. námořnická modř, svůdná bordó a další). Šaty tmavší barvy spolehlivě ukryjí nějaké to kilo navíc. Zvolíte-li korzet, zmizí i několik centimetrů v pase. Co se týče střihu, nosit se bude hlavně antický, který lahodí ženám s bujnějším poprsím a štíhlým pasem. IN budou i šaty s bohatě řasenou sukní.

Rafinovaná dvojkombinace

Není příliš vhodné, když se budete na plesech objevovat ve stále stejných šatech. Ovšem na druhou stranu, kde brát tisíce na nákup nových, že? Možná se i vám bude zamlouvat chytré řešení, se kterým přišli návrháři saty-svatebni-atelier-diagonal-model-2802-02světoznámé značky Eddy K. Módní svět překvapili unikátním střihem společenských šatů. Díky rafinovanému střihu lze dlouhou sukni změnit na krátkou a vykouzlit tak 2 odlišné modely.

Nejvíce se nákup vyplatí právě nyní!

Říkáte si, že je na nákup plesových šatů ještě moc brzy? Omyl. Obchody naskladňují právě nyní. V současné době je nabídka nejbohatší, většina obchodů má skladem všechny velikosti. Pokud vám smíme radit, podívejte se na nabídku salonu brilliantprincess.cz. Nabízí zmíněné šaty od Eddy K. a mnoho dalších za ceny od 1 200 Kč. Navíc má v nabídce i luxusní svatební šaty. Brilliantprincess.cz jsou oficiální stránky svatební agentury, která nabízí i dokonalé svatební šaty Praha.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient