Žertovné předměty (nejen) jako dárky

Pro někoho je lehké vybírat dárky, jiní se nad tímto „úkolem“ pořádně zapotí. Záleží také na tom, pro koho dárek vybíráme, při jaké příležitosti, kolik do něj chceme investovat atd. Chcete dárkem především pobavit? Oblíbené jsou různé žertovné předměty.

Obliba žertovných dárků

Smích a veselí nesmí chybět na žádné oslavě narozenin či při jiných významných i těch méně významných příležitostech. Jak k této atmosféře přispět? Vhodným tipem jsou žertovné dárky. Jejich výhodou je, že je využijete při různých událostech. Můžete je zvolit jako doplňující věc k nějakému většímu daru, ale i samy o sobě udělají radost, zvlášť pokud víte, že se dotyčný rád baví.

Žertovné předměty však nemusí být jen dárkem. Jste veselá kopa a máte rádi legrácky všeho druhu? Možná, že se blíží nějaká party (rozlučka se svobodou, bujará oslava narozenin atd.), která je jako stvořená pro rozmanité kanadské žertíky. Nemusíte dlouze přemýšlet co dotyčnému/dotyčné vyvést. Stačí nakoupit potřebné zboží ve specializovaném obchodu a jste připraveni. Rozesmějte své okolí.

Kde nakupovat vtipné předměty

Máte rádi humor a rádi byste byli tím, kdo bude bavit své okolí? Navštivte obchod s žertovným zbožím a vybavte se těmi správnými předměty. A ani nemusíte nikam chodit. Mnoho zajímavých „věciček“ najdete v internetovém obchodě Ptakoviny-cb.cz. Chcete-li si přeci jen předměty prohlédnout, zamiřte do kamenné prodejny v Českých Budějovicích.

A na jaké legrácky se můžete těšit? Určitě vymyslíte zajímavé využití pro špinící mýdlo, prdítko, umělé exkrementy atd. Raději někoho vyděsíte krvavými usekanými prsty, nebo imitací propíchnuté ruky hřebíkem? Zajímavý tip na legrácku. Ovšem doporučujeme zaměřit se při hledání „oběti“ pouze na lidi s velkým smyslem pro humor a bez vysokého tlaku či jiných zdravotních potíží.

Nabídka obchodu se neustále doplňuje, takže bude vaším neustálým zdrojem nových nápadů, jak si z někoho udělat srandu. Krom výše uvedeného vám nabízí kostýmy na Mikuláše, Halloween, případně maškarní plesy a různé večírky vyžadující převlek. Jejich půjčovna je rovněž na pobočce v Českých Budějovicích. Nezapomínejte, že smích je kořením života. Užívejte si ho naplno.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient