Zkušenosti s Epoptávkou a získáváním zakázek přes web

Současná koronavirová situace má negativní dopad na globální ekonomiku, ovšem na druhou stranu urychlila digitalizaci jako takovou. Spousta společností, dokonce i těch bankovních a finančních, byla donucena zdokonalit své fungování v internetovém prostředí. Stejně tak se i mnohé firmy musely naučit vyhledávat a získávat zakázky přes internet, pokud chtěly přežít.

Před několika měsíci pro nás bylo získávání zakázek přes web jednou velkou neznámou. Zvykli jsme si totiž na to, že se nám klienti ozývali sami. S příchodem pandemie se však trend úplně změnil, a proto jsme museli být aktivní i my, zaměstnanci stavební společnosti.

Kde jsme sháněli zakázky?

Velice nás zaujala služba ePoptávka.cz, jejímž primárním úkolem je zprostředkovávat kontakt mezi poptávajícím a dodavatelem. Zaregistrovali jsme se tedy jako dodavatelé, ostatně neměli jsme co ztratit, protože server nabízí dva měsíce zdarma na vyzkoušení. Během prvního měsíce nám sice chodily poptávky, které byly relevantní, nicméně nic z toho nebylo. Už jsme to chtěli vzdát, ale dali jsme tomu ještě šanci. Po měsíci a půl se nám nakonec ozvala jedna společnost, která s námi navázala dlouhodobou spolupráci. Realizujeme tak velice zajímavé projekty.

Jaké výhody má poptávkový server?

Shrnout přednosti poptávkového portálu do několika bodů je jednoduché. Sami jsme byli spokojení, i když se najdou někteří lidé, již se podělili o negativní zkušenost s ePoptávka.cz. Bohužel, je takřka nemožné, aby byli všichni zákazníci spokojeni na sto procent. Co se výhod týče, tak bychom jmenovali následující:

  • Poptávková stránka šetří spoustu času.
  • Poptávky není nutné zdlouhavě vyhledávat.
  • Každoročně server zpracovává statisíce poptávek za miliardy korun.
  • Samozřejmostí je rozsáhlá databáze veřejných zakázek.

Tak neváhejte a pusťte se i vy do hledání zajímavých zakázek. Možná navážete dlouhodobou spolupráci s nějakým spolehlivým partnerem, stejně jako se to podařilo nám.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient