Známé tváře poběží pro děti z dětských domovů

Známé tváře poběží pro děti z dětských domovů – usnadní jim vstup do samostatného života

Již v neděli 8. 5. 2016 se běží známý VW marathon Praha. Letos se ho zúčastní i štafeta ve složení Leoš Mareš, Nora Fridrichová, Alice Jandová a Oldřich Sahajdák. Všichni tak podpoří organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI. Organizace se zároveň stala titulárním partnerem DM rodinného minimaratonu.

Rozcvičky před tímto během se zhostí bavič a moderátor Vláďa Hron za asistence studentky Veroniky, kterou organizace podporuje ve studiu.

Hlavního závodu o délce 42 km se pak zúčastní i jednadvacetiletý Pavel z dětského domova, kterého je možné v jeho úsilí finančně podpořit prostřednictvím jeho výzvy:https://www.darujme.cz/bezimdozivota/

„Věříme, že se Pavlovi podaří získat naším prostřednictvím cílovou částku, která mu významně ulehčí vstup do samostatného života. Naše organizace je garantem účelného využití těchto peněz a Pavlovi z ní uhradíme první nájmy,“ doplňuje Tereza Tkadlecová, koordinátorka projektu Běhám pro děti.

Do podobné výzvy se odhodlala i štafeta složená ze známých osobností, která tak rovněž podpoří mladé lidi, které se připravují na odchod z dětského domova:https://www.darujme.cz/behamprodeti .

Do DM rodinného běhu se zapojí i členové kapely Support Lesbiens, která začala organizaci podporovat.

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. poskytuje komplexní pomoc dětem z dětských domovů na území celé České republiky zejména při jejich osamostatňování. Zároveň nabízí lidem možnost podpořit konkrétní dítě vyrůstající v dětském domově, které zájemce o podporu něčím zaujme, a to takovou formou, která je pro něj po lidské i finanční stránce přijatelná. V současné době má DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. navázánu spolupráci se 32 dětskými domovy ve všech krajích České republiky a ve svých projektech má průběžně zařazeno více než 250 dětí. Od roku 2011 podpořila více než 2,5 tisíce konkrétních dětí částkou téměř 13 milionů korun.

Více informací a seznam dětí, kterým můžete pomoci, najdete na webových stránkách www.dejmedetemsanci.cz

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. je členem AVPO – Asociace veřejně prospěšných organizací, která sdružuje organizace, mezi jejichž hlavní priority patří transparentnost a profesionalita při vykonávání veřejně prospěšné činnosti.

Kontakt:

Tereza Tkadlecová

zástupkyně ředitelky

tel.: 734 734 856

e-mail: tereza@dejmedetemsanci.cz

web: http://www.dejmedetemsanci.cz

FB: www.facebook.com/DejmeDetemSanci.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient