Portál VímVíc.cz vám pomůže najít lepší práci

Momentálně je více než vhodné období pro změnu kariéry. Ať už vám na současné pozici vadí cokoliv, je zbytečné si tím nechat otravovat život. Nezaměstnanost je velmi nízká a firmy mají nedostatek spolehlivých zaměstnanců. Využijte toho a udělejte všechno, abyste získali práci svých snů, která vás bude bavit. Pomůže vám v tom portál VímVíc.cz.

Portál VímVíc.cz si v ČR vydobyl místo známého vzdělávacího webu. Najdete zde stovky videokurzů na různá témata, které jsou udělané skutečně kvalitně. Lidé si velmi chválí například kurzy počítačových dovedností, ale objevíte tu také tipy jak se naučit cizí jazyk, začít programovat či zvýšit své zisky dobrým marketingem. Nové znalosti pochopitelně pomohou získat lepší uplatnění na trhu práce, ovšem VímVíc.cz jde ještě dále a v cestě za lepší kariérou pomáhá lidem i jinak.

Najděte si práci a získejte ji

Na VímVíc.cz si prohlédnete nabídky práce, které lze filtrovat dle lokality, firem i různých benefitů (např. dog friendly office, služební auto). Rovnou vám tam rovněž poradí, jak na ně reagovat, abyste měli vyšší šanci vysněnou práci získat. Prostudujte si kariérní tipy a hned zjistíte, co napsat do životopisu či jak se chovat na pohovoru. I v kategorii online kurzů jsou videa zaměřené na hledání práce. To nejzajímavější však teprve přijde.

Jděte jen do firmy, jež za to stojí

Portál VímVíc.cz spustil naprosto unikátní hodnocení zaměstnavatelů. Najdete zde profily firem, u nichž je napsané, nejen čím se zabývají, ale mnohdy jsou připojeny právě dojmy současných i bývalých zaměstnanců. Ty koneckonců nejlépe představí skutečnou situaci ve firmě. Podle hodnocení zaměstnavatele se můžete rozhodnout například v případě, kdy si volíte mezi dvěma firmami, jež by připadaly v úvahu. Nastupte tam, kde kariéra a spokojenost nebudou jen cizími slovy. VímVíc.cz vám v tom pomůže.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient