Jak zvýšit své šance u přijímacích zkoušek na střední a vysokou školu?

vysokoškolák

Ačkoliv je teprve začátek školního roku, jako studenti, kteří se v příštím roce chystají přestoupit na střední školu, případně hodlají studovat na některé z vysokých škol, byste už nyní měli vážně uvažovat nad tím, jak zvýšit své šance, abyste se dostali na vytoužený obor. Kromě domácího samostudia je stále hodnotnějším řešením přihlásit se na přípravné kurzy.

Výuka pro uchazeče o studium na gymnáziích

Například TOP LEARNING s.r.o. nabízí možnost absolvovat přípravné kurzy na střední a vysoké školy. V případě žáků, kteří dokončují základní vzdělání a chtějí jít na studium s maturitou, je možné si zajistit kurzy matematiky, českého a anglického jazyka. Jedná se především o kurzy pro uchazeče, kteří chtějí nastoupit na klasická či víceletá gymnázia.

Kurzy pro budoucí vysokoškoláky

Dále škola nabízí intenzivní kurzy pro končící středoškoláky, které do budoucna láká medicína. Dostat se na vysokou školu v tomto oboru je mimořádně složité, proto nesmí chybět kvalitní příprava. V rámci kurzu si zdokonalíte potřebné znalosti v oblasti chemie, biologie a fyziky, což jsou předměty, na něž se v rámci přijímacích zkoušek na medicínu klade největší důraz.

Výhody kurzu

Přípravné kurzy u TOP LEARNING s.r.o. mají mimořádně velkou efektivitu, neboť se konají v malých skupinkách po 4 – 6 žácích. Díky tomu se lektoři mohou každému dostatečně věnovat a docílí se tak toho, že je student na závěr kurzu perfektně připravený na úspěšné absolvování přijímacích testů a pohovorů. Škola má mimořádnou úspěšnost svých studentů. V loňském roce byli přijati takřka všichni, například u opravných zkoušek a reparátů dosáhlo úspěšnosti 100% studentů

Učebny školy se nacházejí poblíž Vršovického náměstí na Praze 10, díky dobré dopravní dostupnosti se tak kurzů mohou zúčastnit všichni pražští studenti, ale i lidé z okolních měst a obcí, kteří to do Prahy nemají příliš daleko.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient