Air China zavádí službu „Důvěryhodné celkové obsluhy zavazadel“

Od 1. ledna 2017 mohou pasažéři letů linek Air China, kteří letí z Evropy a Severní a Jižní Ameriky do čínských měst s tranzitem v Pekingu, využít nově zavedené služby společnosti, která zajišťuje plnou obsluhu zavazadel bez nutnosti odebrání zavazadel při přestupu.

Služba „Důvěryhodné celkové obsluhy zavazadel“ umožňuje pasažérům svěření zavazadel linkám Air China formou vstupního svolení v místě odletu v Evropě a v Severní a Jižní Americe a Air China může jménem pasažérů otevřít jejich zavazadla při tranzitu přes Peking za účelem celní kontroly a karantény. Pasažéři, kteří chtějí této služby využít, musí při odbavení na letišti v místě odletu podepsat zavazadlové jmenovky, aby tak potvrdili, že plně důvěřují Air China při provedení celní kontroly a karanténní inspekce. Po příletu na mezinárodní letiště v Pekingu se pasažéři mohou vydat přímo k pasové kontrole bez nutnosti vyzvedávání zavazadel a následně přejít do tranzitní zóny, kde vyčkají na svůj přípojový let. Tato služba zkrátí dobu, kterou pasažéři obvykle potřebují k vyřizování tranzitních formalit, a zvýší tím pohodlí při jejich cestách.

(Poznámka: Tato služba je přístupná pasažérům, kteří (1) využívají letu, který je na celé délce zajišťován linkami Air China bez sdílení kódů mezi linkami a (2) kteří nevkládají do odbavovaných zavazadel předměty, které podléhají celní deklaraci nebo karanténní inspekci.)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient