Akademie CZ.NIC představuje kurzy na 1. pololetí 2016

Sdružení CZ.NIC, správce národní domény .CZ a provozovatel vzdělávacího centra Akademie CZ.NIC, představilo harmonogram kurzů na první pololetí 2016. Vzdělávací centrum přináší témata určená jak IT odborníkům, tak i kurzy pro zaměstnance veřejné správy, studenty a učitele či laickou veřejnost se zájmem o počítačové technologie.

Kurzy jsou nyní naplánované na období od února do konce června 2016, a to v pobočkách v Brně, Ostravě a Praze. Kompletní přehled najdou zájemci nainternetové adrese, kde je pro ně připraveno 36 termínů věnovaných počítačové bezpečnosti, síťování v Linuxu, systému DNS, protokolům IPv6 a BGP, verzovacímu systému Git nebo 3D tisku. Na všechny vypsané termíny se mohou zájemci již nyní přihlásit.

„Vedle vypsaných kurzů a daných témat nabízí naše vzdělávací centrum také kurzy přímo na míru. Ty v minulosti využily jak komerční společnosti, tak například zástupci státní správy. Vedle této speciální nabídky, kterou jsme schopni realizovat prakticky po celé republice, se v příštím roce plánujeme věnovat také vzdělávání studentů a pedagogických pracovníků,“ uvedl Igor Kytka, vedoucí Akademie CZ.NIC.

Mezi novinkami v nabídce najdete například kurzy o Internetu věcí, pokročilém textovém editoru Vim nebo verzovacím systému Git.

Podrobné informace včetně kompletních termínů školení jsou k dispozici na stránkách https://akademie.nic.cz/

O Akademii CZ.NIC

Specializované výukové centrum bylo otevřeno 1. dubna 2009. Akademie nabízí zájemcům možnost odborného vzdělávání v oblasti Internetu a internetových technologií. Kurzy umožňují účastníkům vyzkoušet si přednášenou látku v praxi, podělit se o zkušenosti s lektory, ale také s ostatními návštěvníky kurzů. Lektory Akademie CZ.NIC jsou zaměstnanci sdružení, vysokoškolští pedagogové a odborníci z praxe. Akademie CZ.NIC nabízí své kurzy ve třech největších městech v republice – Brně, Ostravě, Praze.

Více informací na internetové adrese https://akademie.nic.cz/

Aktivity akademie je možné sledovat také na Facebooku nebo prostřednictvímTwitteru

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient