Arter – firemní stravování v Praze

FIREMNÍ STRAVOVÁNÍ

V dnešní době si nedokážou zaměstnanci malých a velkých firem představit, že by jim nebylo poskytováno firemní stravování. V Praze to platí dvakrát. Restaurace jsou přeplněné a doba čekání na jídlo je neúnosná. Zaměstnavatelé požadují po svých pracovnících mnohdy nadlidské úkoly, ale s prázdným žaludkem se jich jen stěží dočkají. Naházet do sebe rychle jídlo a letět do práce, to není ze zdravotní stránky nic dobrého.

Kvalita nabízených jídel

Co si budeme vykládat. Snad všichni se těší na obědovou pauzu, jak si vychutnají oblíbenou specialitu, dopřejí si osvěžující nápoj, kávu a samozřejmě zákusek. To se pak hned jinak pracuje. Když musí člověk hledat v okolí pracoviště restauraci, kde je přes obědy volno, stráví tím polovinu času. Když už dostane pokrm na stůl, nestojí za nic. Rovněž se může stát, že se čekání v restauraci stane nesnesitelným. Obědová pauza není zase tak dlouhá.

Firemní stravování

Jak na to?

V Praze už je firemní stravování samozřejmostí. Možná si myslíte, že je kvalita poskytovaných služeb pokulhávající, ale to jste na omylu. Ideální společnost by měla umět zajistit nejen kvalitní firemní stravování složené z hotových jídel a minutek. V každém ohledu je nutné postarat se o dokonalé zachlazení, hlubokozmrazení potravin. Cateringová společnost by měla dbát na bohatý jídelníček, polévky, hlavní jídla, minutky, saláty i deserty. Na programu dne je také káva, ovocné a zeleninové džusy.

Kde se dobře najíst?

Vyzkoušejte firemní stravování v Praze u společnosti Arter, cateringový servis s.r.o. Těšte se na příjemné prostředí, výběr ze 4 druhů hotových jídel, 3 druhů minutkových pokrmů, 2 druhů obložených talířů, 2 polévek a 2 točených džusů. Denní nabídka pokračuje dalším výběrem, kde nechybí nadstandardní přílohy a zmrzlinové poháry. Ve všech provozovnách funguje bezobjednávkový systém a platba probíhá hotově i bezhotovostně.

Specialista na závodní stravování zaměstnanců
Specialista na závodní stravování zaměstnanců

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient