NOVÉ ZNAČKY BARBOUR A ALOVE V NG MYSLBEK

Nákupní galerie Myslbek dlouhodobě podporuje a zároveň vítá atraktivní spolupráce s novými značkami na českém trhu. Již v polovině tohoto roku úspěšně představila první dětský butik francouzské značky Petit Bateau, nyní přichází s tradiční britskou módní značkou Barbour a v následujících týdnech se zákazníci Myslbeku mohou těšit také na nový butik značky ALOve, který strategicky doplní rozmanitost nabízených produktů galerie o obchod se šperky.

Značka Barbour otevřela svou první a zároveň jedinou prodejnu v České a Slovenské republice v pražské nákupní pasáži. Zákazníci Myslbeku si mohou vybírat ze široké škály kvalitního a nadčasového oblečení, které dozajista potěší obdivovatele nezaměnitelné britské elegance a proslulých povoskovaných bund tzv. waxed jacket, které si zamilovala i britská královská rodina. Aktuální kolekce Barbour se nese ve znamení 120leté tradice značky, přičemž zůstává věrná svým základním hodnotám. Velký důraz je kladen na účelnost, odolnost, funkčnost a detailní vypracování každého produktu. Na své si v Barbouru přijde skutečně každý – páni, dámy, děti i čtyřnozí mazlíčci.

Již brzy rozzáří Myslbek také speciální butik se šperky značky ALOve, která je novým brandem známé české společnosti ALO diamonds. Tato stylová prodejna nabídne cenově dostupné klenoty s diamanty, barevnými drahokamy, polodrahokamy, perlami, které budou ručně vyráběny šperkaři v pražském ateliéru ALO diamonds. Nákupní galerie Myslbek tak kontinuálně strategicky rozšiřuje své portofilo atraktivních značek, které často nenajdete nikde jinde než v této pražské pasáži.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient