Chcete dobře spát? Vyberte si kvalitní matraci

postelové matrace

Dobrý spánek je základ produktivního dne a dobrého zdraví. Člověk, který se špatně vyspí, je mrzutý a má pokažený celý den. Kvalita spánku závisí na mnoha faktorech. Důležité je samozřejmě, kolik hodin spíte, a kdy a v jakém stavu jdete spát. Velký vliv na váš spánek má ale také matrace, na níž ležíte. I když se vám může zdát, že je pohodlná, nemusí pro vás být vhodná. Bolest zad, na kterou si už nějakou dobu stěžujete, může způsobovat právě nevhodně zvolený typ lůžka.

matrace-beata-

Klasika, která podrží vaši páteř

Postelové matrace mají několik typů provedení. V současné době asi nejoblíbenější variantou jsou takzvané pěnové matrace. Jedná se o produkt vyrobený ze studené polyesterové pěny, která se přizpůsobí vašemu tělu. Když si na takovou matraci lehnete, její povrch se vytvaruje přesně podle vašich křivek, takže vás nebude nic tlačit, ani nebudete propadlí v posteli. Díky této přizpůsobivé pěně vás už nebudou trápit bolavá záda.

Dalším oblíbeným typem jsou pružinové matrace. Jejich hlavním benefitem je dlouhá životnost díky pevnému skeletu. Moderní pružinové matrace se nedají srovnat se svými starými předchůdci. Jsou velmi komfortní, a navíc vynikají dobrou cirkulací vzduchu. Mimo to jsou cenově dostupné i pro ty, kdo mají omezený rozpočet. Pružinové matrace se však nehodí na polohovatelný rošt, protože by mohlo dojít k poškození pružin.

Vybírejte české zboží

Abyste nekupovali zajíce v pytli, vyplatí se pořizovat matrace od českého výrobce. Jedním z nich je společnost Ostaš. Výběr použitého materiálu a samotná výroba matrace udává kvalitu výsledného produktu. Tato firma proto odebírá pouze materiál splňující normy systému řízení jakosti ISO. Máte-li specifické požadavky na matraci, ať už se jedná o výšku, šířku nebo materiál, společnost Ostaš pro vás vyrobí matrace na míru.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient