Chcete sídlo firmy na atraktivní adrese? Vyzkoušejte to virtuální

virtuální kancelář, virtuální kancelář Praha

V současné době začíná spousta lidí podnikat. Důvodů je hned několik. Příležitostí je spousta, a to ve všech oblastech. Stačí pouze produktem či službou zaujmout širokou veřejnost, a potom se byznys dokáže rozrůst do nevídaných rozměrů. Pokud si však zakládáte společnost, budete potřebovat i sídlo, kam vám bude chodit například korespondence. Jestliže však ke své práci nepotřebujete přímo kancelář, protože ji budete vykonávat z domu, využijte virtuální kanceláře.

Získat prestižní adresu je poměrně těžké. Většinou jsou klasické kanceláře v centru měst pronajaté, a tak byste si museli najít jinou, někde na okraji. Ovšem jedna cesta, jak mít atraktivní sídlo firmy, je právě virtuální kancelář. Seženete ji prakticky kdekoliv – v Brně, Praze i Ostravě.

Virtuální kancelář se zapíše do obchodního rejstříku

Při založení firmy potřebujete adresu, která se pak zapíše právě do obchodního rejstříku. Představte si, že pracujete v malé vesničce, která má pár set obyvatel. Pozvete si potenciálního obchodního partnera na jednání, ale ten nenajde ani samotnou vesnici, což ho začne frustrovat. Přijatelnější tedy je objednat si virtuální kancelář, kde se budete setkávat s ostatními byznysmeny. Většinou totiž poskytovatelé virtuálních sídel nabízí denní recepce, telefonní servis, správu korespondence či administrativní služby. Součástí budovy bývá zasedací místnost, v níž můžete uspořádat jednání. Pozvaní hosté trefí, protože nemovitosti většinou stojí na známých ulicích.

Virtuální kancelář je v souladu se zákonem

Jestliže se domníváte, že obchodní rejstřík přijde na to, jak jste použili virtuální sídlo, tak se nemusíte ničeho bát. Vůbec nikoho nezajímá, zda máte sídlo skutečné či virtuální, protože i druhá možnost je v souladu se zákonem.

1 názor na “Chcete sídlo firmy na atraktivní adrese? Vyzkoušejte to virtuální”

  1. Pingback: Články o virtuálním sídle firmy v Praze – PR Články

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient