Chytré hodinky GUESS CONNECT

Chytré hodinky GUESS CONNECT vycházejí v kombinaci svěžích barev pro přicházející jaro

Móda spojená s funkčností životního stylu v nových barvách zažila svůj debut na veletrhu Mobile World Congress 2016

Společnost GUESS® Watches s hrdostí představuje dva nové modely hodinek GUESS CONNECT, které se stanou ideálním doplňkem pro nadcházející jaro. Tyto stylové, ale odvážně navržené náramkové chytré hodinky využívají technologie firmy Martian WatchesTM, oceněné vývojové společnosti moderních chytrých hodinek, která sídlí v Kalifornii. Tyto budou vystaveny na nadcházejícím veletrhu Mobile World Congress 2016 ve dnech 22.-26. února 2016 v Barceloně na společném stánku firem Sequel AG a GUESS Watches číslo CS124 v hale kongresového centra.

Foto – http://photos.prnewswire.com/prnh/20160212/332749

Hodinky GUESS CONNECT získaly ocenění v celosvětové soutěži mobilních zařízení2016 nominee in the Global Mobile Awards v kategorii nejlepších ručních a mobilních zařízení (Best Mobile Handsets and Devices Category) jako nejlepší mobilní technologie pro módní doplňky (Best Wearable Mobile Technology), které bude předáno během představení v úterý 23. února.

V listopadu 2015 společnost GUESS Watches oznámila dostupnost hodinek GUESS CONNECT ve dvou rozměrech; rámy hodinek 45 mm a 41 mm, v různých barvách, včetně modré a červenozlaté, hnědé, černé a zlaté a červenozlaté s bílou, osázené kamínky. Toto jaro představí poprvé společnost GUESS CONNECT dvě další verze hodinek pro muže a ženy.

Pro ženy budou nabízeny hodinky s rámem 41 mm, které budou dostupné v zářivé kombinaci stříbrné a nebeské modři. Horní kroužek je vysázen světle modrými kamínky umístěnými ve stříbrném pouzdře se světle modrým páskem z kůže saffiano. Pro muže budou nabízeny hodinky ve 45mm pouzdře, elegantní, ale zároveň sportovní, v černostříbrném provedení, se silikonovým páskem, stínované s červenou sekundovou ručičkou.

Chytré hodinky GUESS CONNECT nabízejí současně využívání funkcí hlasového ovládání a přijímání oznámení z mnoha tisíc oblíbených aplikací a programů přímo do hodinek na zápěstí bez nutnosti očního kontaktu a v režimu hands free. Hodinky GUESS CONNECT lze díky využití bluetooth propojit s chytrými telefony s operačními systémy iOS nebo Android.

Chytré hodinky GUESS CONNECT obsahují kompletní modul Martian, včetně mikrofonu a vysoce kvalitního zvukového reproduktoru. To uživatelům umožňuje využívat zabudovanou aplikaci pro hlasové ovládání, díky které mohou zadávat jednotlivé příkazy hlasem, mluvit a poslouchat a odpovídat na textové zprávy a e-maily přímo prostřednictvím hodinek. Navíc díky speciální aplikaci, která je pro operační systémy iOS a Android k dispozici zdarma, si mohou uživatelé nastavit, která oznámení budou do hodinek přijímat, zobrazit nedávná oznámení, a to pouhým klepnutím na sklíčko hodinek. Dále mohou vytvořit nastavitelné vzory vibrací, aby rozlišili typ výstrahy, která přichází, díky čemuž jsou hodinky intuitivnější a poskytují uživateli vyšší úroveň využití.

„Společnost GUESS je vždy v popředí módních trendů. S těmito novými barvami a provedeními nabízíme našim zákazníkům nejnovější módu a funkčnost pro jarní období,“ uvedla Cindy Livingston, prezidentka a generální ředitelka společnosti Sequel/GUESS Watches.

Ceny a dostupnost

Nová barevná provedení hodinek GUESS CONNECT budou nabízena k prodeji od dubna 2016 v maloobchodních cenách od 379 USD, dostupná budou v obchodech GUESS a u dalších vybraných prodejců na celém světě.

O společnosti GUESS WATCHES

Společnost GUESS Watches představila svou kolekci dámských a pánských módních hodinek v roce 1983. V souladu s image společnosti GUESS Watches se tato značka snaží nabízet inovační hodinky, které oslovují mladé zákazníky z celého světa, kteří mají rádi módu. Značka dokáže udržet krok s dnešními trendy díky tomu, že neustále přichází s novými nápady a její produkty vynikají špičkovým designem. Typickým zákazníkem značky GUESS jsou mladí, sexy zákazníci se smyslem pro dobrodružství, kteří hodinky považují za důležitou součást módních doplňků ve svém šatníku. Hodinky značky GUESS Watches se prodávají ve více než 100 zemích, a to prostřednictvím sítě distributorů a 20 tisíc obchodních míst. Výhradním celosvětovým držitelem distribučních práv k hodinkám značky GUESS Watches je společnost Sequel AG. Firma Sequel AG sídlí ve švýcarském Zugu a má pobočky v Londýně, Paříži, Hongkongu, Torontu a Norwalku (Connecticut). Další informace najdete na webových stránkách www.guesswatches.com.

Všechny názvy jsou obchodními značkami příslušných společností.

KONTAKT: Ann Marie Santo, VP Global Marketing, GUESS WATCHES,asanto@sequel-us.com, +1-203-523-7298; Lisa Grau, GrauPR (PR partner společnosti GUESS WATCHES) lisa@graupr.com, +1-760-207-9090

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient