Crystal Lagoons se spojila se Stevem Wynnem

Crystal Lagoons se spojila se Stevem Wynnem, tvůrcem Las Vegas, aby přinesla do světového hlavního města zábavy plážový život

Společnost Crystal Lagoons dosáhla velkého mezinárodního milníku díky projektu, který podepsala v Las Vegas v USA. Světové hlavní město zábavy má všechno. Nicméně chybí mu plážový život, tedy záležitost, které se ujme technologie a koncept společnosti Crystal Lagoons.

Foto – http://photos.prnewswire.com/prnh/20160411/353917

Foto – http://photos.prnewswire.com/prnh/20160411/353918

Společnost Crystal Lagoons se spojila se Stevem Wynnem, hlavním mozkem konceptu Las Vegas jakožto světového hlavní města zábavy pro dospělé. Společnost Crystal Lagoons nainstaluje křišťálovou lagunu na věhlasném „Stripu“, což je hlavní třída města.

Toto je vyjádřením světového uznání úspěchu společnosti Crystal Lagoons na americkém trhu, kde má již pouhý rok po svém vstupu 11 uzavřených smluv na projekty a dalších 44 projektů je posuzováno v ostatních státech USA, odhadovaný celkový objem investic činí 53,4 miliard USD.

Projekt společnosti Crystal Lagoons pro Las Vegas má jeden konkrétní rys: bude umístěn na jediném golfovém hřišti v centru města. Místo se promění v křišťálovou lagunu o rozloze 12,1 hektarů, což bude jedním z milníků společnosti v USA. Toto je dalším znakem globálního úspěchu „největší světové vymoženosti“, která dokonce získává půdu v zemích oddaných golfu.

S rozlohou 12,1 hektarů se bude jednat o největší křišťálovou lagunu společnosti v USA a bude mít nejmodernější design s centrálním ostrovem, gondolami, každodenními ohňostroji a živými akcemi v oblasti vodních sportů, hotely, kongresovým centrem, nákupními středisky a širokým gastronomickým zázemím, které budou lagunu obklopovat.

Uri Man, generální ředitel společnosti Crystal Lagoons USA, uvedl, že „příležitosti, které toto spojení představuje, jsou obrovské s ohledem na to, že Steve Wynn je v současné době zapojen do důležitých rekreačních projektů v Las Vegas, v Macau (Čína) a jinde ve světě. Jeho definicí úspěchu je koncipovat město speciálně určené zábavě, jako je Disney Worlds, avšak pro dospělé z celého světa, pomocí integrace luxusních hotelů, kasin, maloobchodů a divadel světové třídy“. Mezi některé Wynnovy nejznámější rezorty patří Bellagio, Mirage, Golden Nugget a Treasure Island.

Nakonec Uri Man uvedl, že „projekt společnosti Crystal Lagoons v Las Vegas splní sen zakladatele této společnosti. V naprostých začátcích snil Fernando Fischmann o zavedení obřích bazénů s křišťálovou vodou do hlavních měst světové zábavy a luxusu, jako jsou Dubaj a Las Vegas“.

Webové stránky: www.crystal-lagoons.com; www.fernandofischmann.com

Podnikové video: https://www.youtube.com/watch?v=6tff6t0FKA8&feature=youtu.be

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient