Erotické Masáže v Praze – Rady pro začátečníky

masáž

Erotické masáže v Praze jsou často diskutovaným tématem lidí, kteří touží vybočit ze stereotypu svého intimního života a zažít něco neobvyklého. Pokud jste ještě nikdy na erotické masáži nebyli, možná nevíte přesně co od tohoto typu zážitku očekávat. Před první schůzkou s masérkou můžete cítit stud nebo nervozitu, ale to vše z vás brzy spadne. Profesionální poskytovatelky erotických masáží vědí dobře, jak vás uvolnit a zbavit nervozity.

Erotické masáže – Jak probíhá návštěva salónu

Před návštěvou většiny masážních salónů je dobré se předem objednat. Můžete sice přijít jen tak, ale většinou budete muset nějakou chvíli počkat, než se nějaká masérka uvolní. Před návštěvou erotické masáže se také informujte o cenách a typech služeb, které salón poskytuje. Na většině internetových prezentací salónů najdete detailní ceník s popisy jednotlivých druhů masáží. Můžete si většinou také vybrat masérku podle fotografií.

Vyberte si nejvhodnější typ masáže

V recepci se vás ujme recepční a podrobně vám vysvětlí co a jak. Můžete si zde také vybrat z katalogu masérku a konkrétní typ masáže, o který máte zájem. Můžete si vybrat, zda máte zájem o masáž s takzvaným „šťastným koncem“ což je synonymum pro orgasmus. V recepci masážního salónu se můžete také uvolnit při občerstvení, které je většinou k dispozici.

Podle typu masáže, který jste si vybrali vás poté recepční, či masérka uvede do masážní místnosti. Zde můžete očekávat příjemné uvolňující prostředí navozující příjemnou atmosféru. Tlumená světla, vonné lampy, eroticky laděná výzdoba má za účel uvolnit vaši mysl a a připravit vás na intimní zážitky. Více podrobnějších informací o technikách erotické masáže, kterou si můžete vyzkoušet i doma s partnerem naleznete tady.

Jak probíhá samotná masáž

Masáž většinou začíná společnou sprchou nebo koupelí ve vířivce, může být také doplněna mýdlovou masáží, při které masérka omyje vaše tělo. Poté již nic nebrání začátku samotné masáže. Uložíte se na lehátko v poloze, která vám bude příjemná a poté již začne samotná masáž. Masérka, většinou nahá nebo svlečená do půli těla bude laskat vaše tělo jemnými a odbornými dotyky, které vás přivedou až na samou hranici extáze. Cílem erotické masáže není pouze orgasmus, ale relaxace a uvolnění erotické energie. Poté co dospějete až k vyvrcholení, můžete z těla smýt masážní oleje ve sprše, buď sám, nebo opět ve společnosti masérky.

Jaké typy masáží jsou obvykle v nabídce?

· Yoni masáž – erotická masáž pro ženy. Jemná masáž soustřeďující se na ženské erotogenní zóny.

· Lingam masáž – erotická masáž pro muže. Masáž penisu a mužských erotogenních zón.

· Nuru masáž – zvaná též tělo na tělo. Masérka potřená speciálním lubrikantem masíruje klienta celým svým tělem.

· Tantrická masáž – jemná masáž erotogenních zón, která uvolňuje sexuální energii. Cílem není vyvrcholení, ale uvolnění vaší vnitřní sexuality.

· Masáž pro páry – skvělé okořenění vzájemného vztahu s partnerem. Skvělá volba pro dárek k výročí či k Valentýnu.

· Masáž prostaty – masáž prostaty pomáhá k silnějším orgasmům a umožňuje odstraňovat potíže, které trápí mnoho mužů středního a vyššího věku. Podrobnější informace o masáži prostaty se můžete dozvědět zde.

Vyzkoušejte to, stojí to za to!

Pokud uvažujete o erotické masáži a nejste ještě zcela rozhodnuti, nemusíte mít strach. Na internetu si můžete vybrat z mnoha pražských salónů, které vám nabídnou služby přesně podle vašich požadavků a finančních možností. Erotická masáž uvolní vaši mysl od stresu a má také léčivé účinky. Obzvláště v případě zdravotních problémů způsobených chronickým stresem jako je únava, nespavost a bolesti hlavy působí přímo blahodárně. Pokud tedy chcete zažít něco, co obohatí váš život a vyvede vás z každodenního stereotypu, směle do toho a ať jsou všechny vaše konce šťastné.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient