Gelové vložky do bot pro každodenní pohodlí

Někteří lidé jsou zvyklí v zaměstnání převážně sedět ať už v kanceláři, u šicího stroje či za volantem. Jiní však mají pohybu dost a dost a každý den se hodně nachodí. Pro všechny, kteří nejen v práci denně nachodí kilometry, jsou určeny gelové vložky do bot. Proč? Pro ochranu vašich chodidel. Chodidla jsou část těla, která je chůzí extrémně zatěžovaná. Při téměř jakémkoli pohybu právě chodidla nesou celou naši váhu. Aby nebolela, je vhodné jim pomoci gelovými vložkami do bot.

Jak přesně pomáhají

Gelové vložky Sidas s velkým podílem gelu tlumí nárazy a napomáhají k pocitu komfortu. Francouzský výrobce vložek do bot Sidas vyrábí ortopedicky tvarované vložky do bot již od roku 1975. Důraz klade především na to, aby vložky do bot přinášely svému majiteli zejména komfort a zdravé prostředí pro jeho nohu. Vložky jsou ortopedicky tvarované, nejsou tedy ploché, ale vyklenuté podle nožní klenby, kterou tak pomáhají podpírat. Gelové polštářky tlumí nárazy, abyste měli měkký a pohodlný došlap. Zejména při každodenním používání vám gelové vložky do bot nabízí podporu podélné klenby díky anatomickému tvaru. Přináší úlevu při chůzi, tlumí nárazy v nejnamáhanějších místech, jako je pata a předonoží tak, že tlak rozprostřou do větší plochy chodidla. To je vhodné zejména pro běžnou chůzi, pro sportovní výkony už tolik ne.

Při sportu jsou vhodnější sportovní vložky do bot, které neomezují dynamiku při sportovním výkonu. Gelové vložky jsou vybaveny antibakteriálním povrchem, který je perforovaný, takže pomáhá odvádět pot zlepšuje prodyšnost vložek. Pokud i vás bolí chodidla při každodenní běžné chůzi, pořiďte si gelové vložky do bot od francouzského výrobce Sidas. Nabízí širokou škálu vložek do bot, takže si každý vybere ty správné. Starejte se o vaše chodidla, aby vám mohla přinést radost z každodenního pohybu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient