Obdarujte na Den manželství vaše nejbližší: Takto jim připomenete, že jsou milovaní

Světový den manželství přináší skvělou příležitost pro projevení lásky a náklonnosti svému zákonnému partnerovi. Pokud se chystáte na toto oslavu připravit něco výjimečného, nabízíme vám několik tipů na originální dárečky, které jistě potěší.

Vzpomínková fotokniha plná nostalgie

Sbírka vzpomínek je pro mnoho manželských párů velmi důležitá. Proto je vytvoření fotoknihy plné nostalgie skvělým dárkem, který připomene krásné okamžiky vašeho manželství. Svatba, nezapomenutelné dovolené, narození dětí, společné zdolávání cílů, to všechno a ještě víc může být součástí originálního dárku.

Personalizovaný hrneček

I běžná věc jako hrneček může být také skvělý a originální dárek, pokud ho personalizujete. Vyberte fotku plnou lásky a přidejte vyznání ve formě rýmu nebo klidně jen obyčejné věty, které význam chápete jen vy dva. Tento dárek bude nejen hezkou památkou, ale bude také praktickým a užitečným předmětem pro každodenní použití.

Fotoobraz jako připomenutí lásky

Fotoobraz s vaším společným obrázkem je skvělým způsobem, jak připomenout lásku, kterou si navzájem věnujete. Můžete si vybrat jednu speciální momentku z fotoarchivu, která se bude líbit oběma a nechte si ji zvěčnit na fotoobrazu. Pokud máte více takových okamžiků, řešením je koláž nebo vícedílný obraz na plátně.

Personalizované karty nebo puzzle

Mnoho manželských párů tráví společné chvíle relaxu nebo večery na dovolené oblíbenou hrou. Vyberte si svou oblíbenou hru a personalizujte ji. Například si můžete nechat vytisknout své společné fotografie na karty, nebo si nechat vyrobit puzzle s jedinečným kouzlem pro vás oba.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient