Hledáte zaměstnance? Začněte spolupracovat s personální agenturou

personální agentura

V posledních několika letech míra nezaměstnanosti klesla na historické minimum. Podle dosavadních údajů je v České republice míra nezaměstnanosti pouze 3,5 %. Jen pro srovnání, například začátkem roku 2014 se procento drželo okolo 8,5 %. V současné době mají společnosti obrovský problém sehnat kvalitní zaměstnance. Do výběrových řízení se takřka nikdo s požadovanými kvalifikacemi nepřihlašuje. Pokud máte stejný problém, využijte služeb personální agentury.

Personální agentura zprostředkuje zaměstnance

Pravděpodobně jste se do podobné situace už dostali. Hlavní účetní otěhotněla, ale ještě než jste stihli sehnat náhradu, odešla na mateřskou. Inzerci jste sice vyvěsili, nicméně odezva je opravdu malá. O účetní záležitosti se teď nemá ve firmě kdo starat, což je obrovský problém. Jestliže se chcete něčemu takovému vyhnout, doporučujeme obrátit se na personální agenturu, která vám zprostředkuje zaměstnance s různým zaměřením, ať už jde o účetní, správce počítačových sítí či dělníka.

Odpadnou vám starosti se tříděním životopisů, pohovory a podobně. O všechno se postará personální agentura, která nakonec po konzultaci s vámi vybere vhodného kandidáta na vyvěšenou pozici.

Personální agentura prověří potřebné doklady

V dnešní době je agenturní zaměstnávání naprosto běžnou záležitostí, protože čas jsou peníze a času mají firmy opravdu málo. I když mají vlastní personální oddělení, pracovnice zde řeší i jiné záležitosti než jen přijímání pracovníků, a tak budou rády, když jim jedna starost odpadne.

Personální agentura prověří dovednosti uchazečů. Pokud to bude potřeba, provede i testy jazykové a odbornostní. Do rukou se vám tak dostanou pouze lidé, kteří jsou na danou pozici jako stvoření. Personální agentura Praha se stane vaší pravou rukou, zejména pokud sháníte lidi každou chvíli.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient