Jak pořídit nemovitost za rozumnou cenu?

Exekuční dražby nemovitostí

Bydlení je jednou ze základních životních potřeb každého člověka. Cesta k němu ovšem nebývá jednoduchá. Ceny domů a bytů i výše nájemného ve většině regionů České republiky v posledních letech dramaticky stouply. A mnohým z nás se zdá, že je naprosto nemožné najít nemovitost, jejíž koupi budeme schopni financovat.

Po vlastním domě či bytě jednou zatouží každý

Ve chvíli, kdy se poprvé odstěhujeme od rodičů, se často spokojíme s jedinou místností nebo dokonce sdíleným pokojem. Po nějaké době ale začneme toužit po větší míře soukromí. U některých tento zlom nastává až ve chvíli, kdy si najdou toho pravého životního partnera, jiní potřebují zcela samostatné bydlení již ve chvíli, kdy jsou ještě single. A ve chvíli, kdy padne rozhodnutí založit rodinu, se stane pořízení vlastního domu či bytu důležité pro každého z nás.

Ceny nemovitostí jsou dnes pro mnohé příliš vysoké

Pořídit si vlastní bydlení v lokalitě, která nabízí kvalitní životní podmínky a dostatek pracovních příležitostí, je v současnosti velice nákladná záležitost. A není tomu tak jen v Praze, kde se řada bytových jednotek v posledních letech proměnila na hotely a hostely. I na venkově je často koupě nemovitosti jen těžko dostupná i rodinám s průměrnými a nadprůměrnými příjmy. Naštěstí se nabízejí i výhodné možnosti, jako jsou dražby nemovitostí v exekuci.

Proč kupovat nemovitosti v dražbě?

Dražby nemovitostí startují na výhodné vyvolávací ceně, která bývá o poznání nižší než na běžném realitním trhu. Nemovitosti v dražbě tak jsou i zajímavou investiční příležitostí. Exekuční dražby nemovitostí zařazují domy a byty v rámci celé České republiky. A můžeme v nich výhodně získat objekt vhodný k trvalému bydlení, rekreaci i podnikání. Dražby nemovitostí nám mohou splnit náš sen a zároveň zajistit skvělé zhodnocení vložených financí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient