Jaro volá po novém kabátku i saku

Letos nás jarní počasí milé překvapilo vysokými teplotami už v dubnu. Svetry a zimní oblečení jsme všechny rychle uložily na dno skříně. A přišlo děsivé, ačkoli ne tak překvapující, zjištění. Nemáme co na sebe. Chtělo by to sako nebo kabátek, který by ladil k našim novým teniskám a jarnímu účesu. Takže musí mít svěží jarní barvu a šik střih. Jak vybrat sako, které vám padne přesně na míru, a přitom být IN?

Jaký střih saka se hodí na vaši postavu?

Dámské sako TA2269 karamelové

Shopy s oblečením jsou pro většinu z nás zakázaným rájem. Jakmile je navštívíme, těžko odejdeme s prázdnou. Jak zvolit správný střih saka, když si ho nemůžeme vyzkoušet? V prvé řadě je dobré se seznámit s jednotlivými střihy, jako jsou hruška, jablko, trojúhelník nebo sloup. Každý střih má své pro a proti. Hruška opticky rozšiřuje ramena, v tomto střihu vypadá lépe koženková bunda než sako. Ideální střih pro sako je trojúhelník, který zvýrazňuje prsa s rameny a zužuje pas. Takové sako se většinou zapíná jedním výraznějším knoflíkem.

Na chladné večery si pořiďte svetřík

Pletené svetry nejsou jen zimním oblečením. Svetry bez zapínání perfektně doplní váš jarní outfit, a navíc vás zahřejí během chladných večerů. Výběr svetrů a jejich nákup on-line je i o něco jednodušší než pořízení saka, protože se nemusíte trápit s volbou velikosti a střihu. Háčkované svetry mají většinou jednotnou velikost zvanou UNI.

A jaké barvy letos frčí?

Jaro 2018 volá po sytých i pastelových odstínech růžové, fialové a levandulové. Vyloženým hitem však jsou zelená a žlutá. Co že vám ta kombinace připomíná? Louku plnou rozkvetlých pampelišek? Ano, máte pravdu, to jsou přeci barvy jara. Žlutou si ale letos můžete dovolit i v jejím chladnějším tónu, který je lehce stříknutý limetkovou zelení. Odstíny zelené se preferují tmavé. Chcete-li být IN, zpestřete svůj šatník o smaragdovou, trávově zelenou nebo jedlovou zeleň.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient