John Merrifield ředitele globální distribuční sítě

Společnost Stewart & Stevenson ustanovila vrchní vedení pro distribuční činnosti

Společnost Stewart & Stevenson LLC dnes oznámila ustanovení Johna Merrifielda do pozice ředitele globální distribuční sítě společnosti. Pan Merrifield, který pracoval na pozici ředitele dceřiné společnosti Florida Detroit Diesel Allison, získal titul magistra na University of Missouri a má dlouholetou praxi v oblasti distribuce. Byl výkonným vice prezidentem společnosti Daimler Trucks of North America a působil jako ředitel společností Sterling Truck Corporation a Western Star Truck Corporation. Pan Merrifield nastoupil na místo Billa Simmonse, který odešel do důchodu.

Logo – http://photos.prnewswire.com/prnh/20160211/332583LOGO

Současně s ustanovením pana Merrifielda společnost oznámila, že John Farmer, výkonný ředitel její dceřiné společnosti Atlantic Detroit Diesel Allison se zodpovědností za severovýchodní region Spojených států, byl povýšen na výkonného vice prezidenta pro provozní činnosti společnosti Stewart & Stevenson Distribution.

Společnost Stewart & Stevenson se sídlem v Houstonu je předním poskytovatelem speciálního zařízení a náhradních dílů a poprodejních služeb v globálních odvětvích těžby ropy a zemního plynu, námořní dopravy, stavebnictví, výroby elektrické energie, přepravy, manipulace s materiálem, těžby, zemědělství atd. Více informací najdete na www.stewartandstevenson.com.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient