Nechte se zlákat novými vozy Kia

 Kia Sportage

Automobilová značka Kia má ve světě vybudované jméno. Poptávka po automobilech Kia neustále roste, neboť tento korejský výrobce má neustále co nabídnout.

Styl SUV

Odvážnost jako SUV v kombinaci s impozantním vzhledem je nová tvář vozu Kia Sportage. Fascinující design doplňují ladné linie kontrastující s ostrými prolisy. Vysoko umístěné světlomety s nízkou širokou maskou chladiče evokují dojem stability a bezpečí. Interiérové prvky v sobě snoubí chromové detaily a jemný dotyk kůže. Dobrou službu prokáže parkovací asistent, jenž si hravě poradí s jakýmkoliv parkovacím místem.

 Kia Sportage interiér

Kráska s panoramatickým výhledem

Kia Ceed vás na první pohled zaujme svými luxusní xenonovými světlomety s LED světly. Toto pětidvéřové sportovní kupé doplněné atraktivní vnější i vnitřní výbavou vás láká nasednout. Jistě vás překvapí velkorysý interiér s maximálním pohodlím. Díky chytrému tlačítku jednoduše nastartujete bez použití klíče.

Cestování městem

Pro jízdu ve městě je jako stvořená Kia Stonic. Inovativní prvky přinesou ten nejlepší komfort a pohodlí. Projížďka centrem bude pro vás zážitek a žádný stres.

Pohyb a emoce

Taková je Kia Rio, která je nastartována pro rychlou jízdu. Na silnicích bude díky svému atraktivnímu exteriéru nepřehlédnutelná. Aerodynamické linie, elegance a sportovní vzhled vás rozhodně nadchnou. Vyhřívaná sedadla a asistenční systém jsou jen třešničkou na dortu.

Ladnost v každém detailu

Výjimečný design a luxusní interiér charakterizují vůz Kia Optima. Za vaši pozornost stojí čalouněná sedadla kůží nejvyšší jakosti, vkusné doplňky a uživatelsky přátelská přístrojová deska. Váš den zpříjemní panoramatické střešní okno s vestavěnou roletou. Užitečnými doplňky jsou bezdrátové nabíjení telefonu, USB a AUX vstupy. Adaptivní bi-xenonová světla vás bezpečně dovedou v noci domů.


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient