Plánujete letní rodinnou dovolenou? Vydejte se na Vysočinu!

šikland pro děti

Myslíte, že na plánování letní dovolené je ještě čas? Čím dříve si prázdninový program rozmyslíte, tím více ušetříte. First minute nabídky bývají levnější, takže pokud plánujete utratit méně, je nejvyšší čas začít vybírat. A co kdybyste letos zůstali v Česku?

Po roce 1989 si každý chtěl užívat možnosti vydat se svobodně za hranice. Nyní už ale nadšení z cestování do cizích zemí trochu opadlo a lidé začínají znovuobjevovat krásy naší země. Nestálo by za to také vašim dětem ukázat, co všechno v našich končinách máme? Nudy se bát nemusíte. Dovolená s dětmi v Česku může být zábava, třeba pokud se vydáte na Vysočinu do Šiklova mlýna.

Westernové městečko láká malé i velké návštěvníky

Šikland je největší přírodní zábavní areál u nás, dovolená s dětmi tady opravdu bude stát za to. Z Brna je to sem pouhých 60 km, z Prahy asi 180. Nachází se v okrese Žďár nad Sázavou a zahrnuje rovnou několik areálů, které jsou od sebe vzdálené zhruba 3 km. U Zvole nad Pernštejnem jsou Šiklův mlýn, Motosport military offroad areál a v obci Dolní Rožínka lze navštívit Strašidelný zámek Draxmoor.

Hlavní akce se konají v Šiklově mlýně. Kromě stálého programu tady bývají nejrůznější víkendové programy, a to během celých prázdnin. Přímo ve westernovém městečku najdete možnost vyzkoušet skákací hrady, lukostřelbu, jízdu na koni, zrcadlový labyrint, Safari vláček, rýžování zlata, trampolíny. Nachází se tady také aquapark s divokou řekou, megatrampolína, spousta sportovních hřišť. V motosport military offroad areálu si zajezdíte ve speciálně upraveném vozidle bojové pěchoty. Prostě a jednoduše jestli vás láká aktivní dovolená v Česku, tady budete spokojeni.

Bydlet budete stylově, třeba v teepee

V areálu se nachází tříhvězdičkový hotel, ale také mobilní domy, chatky, srubové apartmány a teepee, v nichž si užijete atmosféru opravdu naplno. Kombinovat můžete i více možností, například pohodlný hotel s jednou nocí v indiánském stanu. A o jídlo se také bát nemusíte, je zde řada restaurací, barů a rychlých občerstvení. V hotelu jde domluvit plná penze.

Navíc vás taková zážitková rodinná dovolená v ČR nevyjde ani moc draze. Několikadenní balíčky se prodávají se slevou. Neváhejte a rezervujte si svůj termín!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient