Nedatovaný tečkový zápisník je dnes nejoblíbenějším zápisníkem

zápisník, poznámkový blok, zápisníky, poznámkové bloky,

Dnešní digitální doba nabízí obrovské množství možností elektronického plánování času, dělání si poznámek i vedení deníků. Přesto, nebo právě díky tomu, se stále více lidí vrací ke starým dobrým papírovým diářům. Nabídku těch čistých, linkovaných a čtverečkovaných, doplnil tečkovaný zápisník. A rychle se dostal na piedestal zájmu.

Tečkovaný zápisník neruší a pomáhá

Dlouho jsme si mysleli, že nic než čisté stránky, linky a čtverečky v diářích a sešitech být nemůže. A ejhle, jsou tady tečky. Tečkovaný zápisník nabídl moderní kompromis mezi čistými stránkami pro ty, kdo chtějí mít volnost, či si do zápisníků kreslit. Linkami pro ty, co si nevěří a potřebují své písmo vést. A nakonec i pro milovníky čtverečkovaných stránek, které osobně pro mě byly vždy až příliš rušivými, ale řada lidí na ně nedala nikdy dopustit.

TIP: Hledáte kvalitní zápisník, zápisníky, poznámkový blok?

Velký hit dneška jsou nedatované diáře

Zatímco dříve nám diář nabízel zcela přesně nalajnovaný den, týden, měsíc a rok, dnes je vše jinak. Moderní nedatované diáře nám ponechávají v plánování volnou ruku. Už nemusíme „start nového života“, organizovanějšího a uspořádanějšího, odkládat na 1. ledna příštího roku. Diáře nám poskytují volnost plánovat klidně ode dneška, od zítřka, nebo si nechat ve svém úkoly nabitém životě prostě pauzu. A je na nás, jestli to bude den, víkend, tři dny, či tři týdny.

TIP: Nejideálnějším do kabelek je menší zápisník A6, blok A6.

Diáře s benefity

Dobrý diář dnes nabízí i další benefity. Obvykle jsou to různé praktické gumičky proti nechtěnému otevření diářů v kabelce, poutka na tužky, ale i záložky, rozřaďovače, či dnes tak oblíbené samolepky. Díky nim si lze diář ještě lépe zorganizovat a rovněž kreativně dotvořit. Proto se dají pořídit sady různých samolepek do diářů i samostatně, eventuálně se prodávají různá razítka speciálně určená pro diáře.

TIP: Nejideálnější na pracovní stůl je zápisník A5, blok A5.

Nedatované zápisníky a diáře 365 START

Skvělou nabídku nedatovaných diářů, zápisníků, ale i oblíbených motivačních diářů má ve svém sortimentu firma 365 START. Od konkurence se liší tím, že obsahuje archy samolepek s pravítkem, které umožňují začít okamžitě pracovat s diářem podle svých představ. Na webu společnost najdete celou řadu tipů, jak s diáři pracovat. Díky těmto chytrým doplňkům a nápadům si dokáže diář každý přizpůsobit svým potřebám. S tím, jak svůj diář používáte vy, se můžete pochlubit v rámci celoroční soutěže firmy a vyhrát nový diář.

Diáře a zápisníky 365 START si lze koupit ve třech rozměrech. Jsou tečkované, linkované nebo čisté. Speciálním typem je řada Filip, která má vyměnitelný obsah v koženkových deskách. Zajímavá je řada A s průhlednou vrchní deskou, do které si lze vkládat vlastní fotky a obrázky a vzhled diáře si tak pravidelně měnit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient