Nikdy neztrácejte motivaci!

motivační diář

Určitě ten pocit znáte. Nic se vám nedaří, všechno, co jste si předsevzali, nevyšlo podle vašich představ. Jste frustrováni a naštváni na své předchozí já, které vás nutilo dělat podobné zbytečné věci. U některých lidí pak může dojít až k syndromu vyhoření či depresi. My však rozhodně nechceme, aby se nám něco takového stalo. Neúspěch zažil každý, a ti chytřejší se ode dna odrazí, než aby na něm zůstali sedět. Pro nové vlití krve do žil však potřebujeme nějakého souputníka, který nám bude při nelehké cestě za vytyčeným cílem pomáhat.

Zorganizujte si život podle sebe

Zkuste si třeba pořídit motivační diář s názvem Deník 365 START. Jistě se ptáte, zda vám taková koupě opravdu pomůže. Potom si vzpomeňte, kdy jste naposled udělali to, co jste si jenom řekli v hlavě. Ten plot už není natřený pátým rokem, co? Ale jakmile si člověk něco napíše do kalendáře či zápisníku, má už ona věc pro něj určitou závaznost a on ji s o dost větší pravděpodobností udělá. Přitom zmíněný diář vám nabízí celou škálu možností. Nefunguje totiž tak, že by na jedné straně byl například jenom jeden týden. Kamkoliv si můžete napsat, cokoliv vás napadne. Rozhodli jste se naučit hrát na hudební nástroj? V takovém případě rozhodně napište jednotlivé kroky, které k tomu musíte učinit. Postupně si je budete odškrtávat, jak bude vaše virtuozita stoupat.

Chytré doplňky

Na webu diáře Deník 365 START pak naleznete mnoho tipů, jak opět získat motivaci. Navíc je zde mnoho dalších vychytávek, které motivační diář obsahuje. Používáte například rádi samolepky, záložky nebo kapsičky? Potom budete z tohoto zápisníku opravdu nadšení. Zároveň se můžete podívat na přiložené fotografie, kde je dobře vidět, jak třeba celý diář využívají ostatní. Načerpáte od nich hodně inspirace, již pak lze použít. Ve vašem motivačním diáři budete mít hodně prostoru, místo linek jsou řádky vytečkované, tudíž není problém si psát nebo malovat klidně přes celou stránku.

[su_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=RhdEupqE3YE&feature=youtu.be“]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient