Nové bydlení pro seniory v obci Hořátev

V životě člověka se stane spousta věcí, radostných i smutných. Bezstarostné dětství a mládí je hned pryč a z vybouřených slečen a mládenců se stávají rodiče. Starost o děti je krásná i vyčerpávající a než se nadějeme, jsou z nás prarodiče. Už nepotřebujeme komfortní rodinný dům, luxusní auto a velkou zahradu. Nade vše si přejeme klid a bezstarostné prožití zralého věku. Bydlení pro seniory je dokonalou volbou, jak se nevyčerpávat každodenními starostmi, a přitom si užívat života plnými doušky.

V jednoduchosti je krása

Pokud byste rádi bydleli ve společnosti svých vrstevníků a povídali si u kávy o vnoučatech a životních zážitcích, podívejte se na bydlení v seniordomě Hořátev. Nové byty o velikosti 1+kk se nacházejí v hezké obci Hořátev, která se rozprostírá pouhé 4 km od Nymburka. Samostatné byty s kuchyňskou linkou a sociálním zařízením osloví bezbariérovostí, možností nastěhovat se s domácím mazlíčkem a bezpečnou lokalitou. Za zmínku stojí četnost volnočasových aktivit, příjemná atmosféra i posezení na terase se zahrádkou.

Co je dobré vědět?

Útulné domy s asistencí pro seniory provozuje česká společnost. Na pozemku je k dispozici 10 bytů 1+kk a jeden byt 2+kk. Žádnému z nich nechybí malá kuchyňka, toaleta, sprcha i vestavěná skříň. Milovníky zahradničení potěší zahrádka, na které si mohou vypěstovat vlastní úrodu. Bydlení je určeno pro seniory bez vážného postižení, kteří nevyžadují celodenní péči asistenta či blízké osoby. Povinná kauce je 30 000 korun.

Nudit se nebudete

Samozřejmě si můžete v kuchyňce uvařit či ve společné kuchyni upéci nějakou tu dobrotu, ale lze doporučit rozvážku obědů. Každý den je možné vybrat si z 5 pokrmů. Milovníky cestování potěší vlakové i autobusové spojení a zajišťování výletů a zájezdů. A to nejlepší nakonec. V blízké budoucnosti je pro seniory naplánovaná výstavba fitness a sportovního hřiště.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient