Svatební den trochu jinak

svatba v přírodě

Svatební den je jeden z nejkrásnějších, jaký může zamilovaný pár zažít. Budete na něj vzpomínat ještě mnoho let poté. Abyste na vaši svatbu však vzpomínali pouze radostně a nemuseli z mysli vytěsňovat horší momenty, hodně záleží na vybraném místě. Svatby na radnici či na zámku jsou sice hezké, ale v dnešní době již poněkud zastaralé. Buďte originální a vsaďte na něco zcela jiného. Vyzkoušejte svatbu v přírodě.

Svatba v přírodě

Neformální svatby jsou dnes čím dál větším hitem. Jsou vhodné opravdu pro každého, protože si je můžete upravit podle sebe. Luxusní svatba venku může zcela odpovídat touhám věčného romantika, ale i sportovně založeného páru. Každý si najde to své. Svatba v přírodě si vás získá především pro svoji atmosférou, a vy tak díky tomu prožijete skutečně nezapomenutelný den.

Důležité je vybrat pro takovou svatbu vhodné místo. Buď může mít přímou spojitost s daným párem, nebo si prostě vyberete to, které se vám líbí. Pod svatbou v přírodě si ovšem nepředstavujte pouze obřad na louce a následný piknik, mnohem častěji lidé volí pro takovou svatbu například nějaký statek, nebo farmu. Obřad je venku a pro hostinu si můžete vybrat sezení buď venku či vevnitř podle počasí.

Farma Michael

Pokud tedy i vás zaujala představa zcela venkovní svatby, určitě zvažte možnost uspořádat váš svatební den na farmě Michael. Kouzelné prostředí a kapacita až 300 hostů jsou tou pravou volbou pro vaši svatbu. Díky více jak patnáctileté zkušenosti s pořádáním svateb máte jistotu, že vše proběhne tak, jak má, a vy si odnesete jen ty nejkrásnější vzpomínky. Kromě luxusního svatebního dne se dá farma využít také pro firemní akce. Je zde zcela vybavený konferenční sál a také velký výběr volnočasových aktivit, které se skvěle hodí při teambuildincích. Bez starostí tu tedy zařídíte firemní akce s ubytováním.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient