Oblíbené dřezy Franke

Oblíbené dřezy Franke

Firma Franke nabízí pestrou škálu granitových, nerezových a tectonite dřezů. Tento švýcarský výrobce má více než stoletou tradici. Z původně malé firmy se postupně vyvinul jeden z předních výrobců kuchyňského vybavení. Jeho začátky však nebyly lehké. Velký rozvoj nastal až v období po druhé světové válce. Tehdy bylo poškozeno mnoho staveb. Toho využil Franke a dodával své výrobky do rekonstruovaných bytů a nově postavených domů. 50. a především 60. léta patřila k jeho nejúspěšnějším. Tehdy vzniklo 13 nových dceřiných a dvě licenční společnosti a z firmy se stal významný výrobce kuchyňských dřezů. Tím je i v současné době, kdy vlastní 70 poboček a je zaměstnavatelem 11 000 lidí.

Nerezové dřezy Franke
Nerezové dřezy Franke

Nerezové dřezy Franke

Dřezy Franke můžeme mimo jiné pohodlně nakoupit v internetovém obchodě http://eshop-franke.cz/. Zde je zboží přehledně rozděleno do jednotlivých kategorií. Vybrat si lze v sekcích věnovaných kuchyňským dřezům, dřezovým bateriím, odpadkovým košům a odsavačům par. Zajímavé jsou také kategorie zvýhodněných setů a výprodeje, v nichž najdeme zboží za snížené ceny. O dodávku se nám postarají přední kurýrské firmy – DPD, PPD a Toptrans. Objednané zboží si lze vyzvednout i osobně a to na adrese kamenného obchodu Bohdanečská 192, Pardubice nebo na některém z 24 odběrních míst. Ty jsou ve všech významných českých a moravských městech.

Dřezy do kuchyně Franke

Na stránkách internetového obchodu www.eshop-franke.cz najdeme celou produkci firmy Franke – nerezové, granitovém, tectonite dřezy a různé kuchyňské doplňky. V segmentu dřezových baterií jsou v nabídce beztlaké, stojánkové a granitové modely. Dále se zde nabízí odsavače par. Vybrat si lze z komínových, rohových, ostrůvkových, stropních, vestavných, výsuvných a podvěsných.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient