Potahy a polstrování sedadel pro „pojízdný obývací pokoj“

Johnson Controls

Johnson Controls přispívá k maximálnímu komfortu sezení ve „Vozidle roku“ Volvo XC90

Po domově a kanceláři je auto místem, kde trávíme mnoho času. Společnost Johnson Controls jako globální lídr v oblasti automobilových sedadel je průkopníkem při navrhování interiérů automobilů, pokud jde o komfort a individualizaci. Úspěšný příklad toho lze nalézt u modelu Volvo XC90, nedávno označeného za „Vozidlo roku“ na severoamerickém autosalonu North American International Auto Show (NAIAS). Potahy sedadel vozidla a polstrování z dílny Johnson Controls přispívají k oceněnému pohodlí a designu interiéru tohoto „pojízdného obývacího pokoje“, jak se tomuto SUV přezdívá.

„Blahopřejeme našemu švédskému zákazníkovi Volvo k ocenění „Vozidlo roku“ v Severní Americe, udělené modelu XC90 v lednu na NAIAS v Detroitu,“ říká Tony Malila, Vice president a general manager společnosti Customer Group Volvo u Johnson Controls Automotive Seating. „Nás jako dodavatele obzvláště těší, že porota složená z automobilových novinářů podtrhla nejen design, bezpečnostní prvky a zpracování tohoto SUV, ale také jeho vynikající pohodlí, k němuž jsme přispěli polstrováním sedadel a potahy. Jakožto přední světový výrobce systémů a komponentů automobilových sedadel jsme mohli čerpat z našich interních zdrojů a vertikálně integrovaných schopností, které nám umožňují poskytovat optimální podporu zákazníkovi.“

Cíl stanovený automobilkou Volvo byl velmi vysoký a představoval pro společnost Johnson Controls výzvu, aby se blýskla svým odborným umem v oblasti individualizace. Švédská prvotřídní automobilka požadovala, aby tato sedadla vyrobená z vysoce kvalitních materiálů nabídla vynikající pohodlí všem svým zákazníkům. Středem zájmu není jen řidič a spolujezdec na předním sedadle, ale i sedadla druhé a třetí řady jsou vyladěna na maximální pohodlí. Pro druhou řadu jsou na přání k dispozici také sedadla s integrovanou dětskou sedačkou.

SUV musí rovněž poskytovat maximální podporu a příjemné posezení i v náročném terénu. Proto je i rozšířená plocha pro opření nohy, opatřená po straně výplní. Další masážní funkce a elektricky ovládaná bederní opěrka maximalizují komfort sezení.

„Jak pro výrobce automobilů, tak pro jejich dodavatele představuje individualizace rostoucí trh, který nabízí velký potenciál pro diferenciaci,“ řekl Andreas Maashoff, Director industrial design a craftsmanship společnosti Johnson Controls Automotive Seating. „Toto jsme si včas uvědomili a nabídli našim zákazníkům rozsáhlé portfolio týkající se stylingových trendů, barev, tvarů a materiálů.“ Kromě know-how, které má společnost v konstrukci sedadel, zde hraje důležitou roli polstrování a potahy. Vše jako celek umožňuje vytvořit „dokonalý zážitek sezení.“

– Cross reference: Picture is available at AP Images (http://www.apimages.com) andhttp://www.presseportal.de/nr/19526/bild/

Pro podrobnější informace se obraťte na:

Johnson Controls GmbH

Automotive Seating

Industriestraße 20-30

51399 Burscheid

Německo

Lars Boelke

Tel.: +49 2174 65-1117

E-mail: lars.boelke@jci.com

Internet: www.johnsoncontrols.cz

Sledujte nás na Twitteru:

@JCseating

O společnosti Johnson Controls

Společnost Johnson Controls je celosvětovým lídrem působícím v mnoha technologických a průmyslových odvětvích, který poskytuje své služby zákazníkům ve více než 150 zemích. Našich 150 000 zaměstnanců vytváří vysoce kvalitní produkty, služby a řešení za účelem optimalizace energetické a provozní účinnosti budov, olověné akumulátory pro automobily a technologicky náročnější baterie pro hybridní a elektrická vozidla a v neposlední řadě interiéry pro automobily. Náš závazek týkající se udržitelnosti pochází z doby vzniku naší společnosti v roce 1885, kdy byl vynalezen první elektrický pokojový termostat. Díky našim strategiím růstu a zvyšujícímu se podílu na trhu se cítíme zavázáni k tomu, abychom vytvářeli hodnotu pro naše akcionáře a přinášeli úspěch našim zákazníkům.

O Johnson Controls Automotive Experience

Společnost Johnson Controls Automotive Experience je společností s vedoucí úlohou na trhu s automobilovými sedadly, součástmi a systémy. Její produkty, technologie a pokročilé výrobní postupy umožňují předním výrobcům automobilů odlišit jejich vozidla od konkurence. S více než 200 výrobními zařízeními po celém světě je společnost Johnson Controls tam, kde ji zákazníci potřebují. Zákazníci si mohou vychutnat pohodlí a styl produktů firmy, počínaje jednoduchými komponentami a konče kompletními sedadlovými systémy. Díky své celosvětové kapacitě dodává více než 50 milionů vozidel ročně. Společnost Johnson Controls plánuje vyčlenění své obchodní jednotky Automotive Experience s předpokládanou realizací 1. října 2016. Poté bude společnost Automotive Experience fungovat jako nezávislá společnost Adient, kótovaná na burze. Bruce McDonald bude působit jako chairman a CEO nového podniku, Beda Bolzenius jako prezident a COO.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient