Nové vyhřívané područky

Vyhřívané područky pro komfortnější řízení během zimních dní

Nové vyhřívané područky od společnosti Yanfeng Automotive Interiors nabízejí zvýšený komfort a pohodlí

Společnost Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) vyvinula nové vyhřívané područky pro dveřní panely. Komfort, individuální úpravy, energetická efektivita a flexibilita výroby byly hybným motorem při vývoji těchto vyhřívaných područek nové generace. Vyhřívané područky jsou tenčí a lehčí než srovnatelné výrobky, které jsou v současné době na trhu, a jsou výhodné z hlediska efektivního využití energie. Společnost tak může dodávat automobilkám cenově efektivní funkci, kterou lze snadno zabudovat do stávajících výrobních linek dveřních panelů.

I když je topení puštěné naplno, nemusíte se v autě cítit komfortně, zejména v chladných zimních dnech. Studený vzduch uvnitř i vně auta může způsobit, že při nasednutí do auta se budeme třást zimou, a to i v teplém kabátě. Pro zvýšení faktoru komfortu uvnitř auta společnost YFAI od základu změnila technologii vyhřívaných područek pro dveřní panely.

Vyhřívaná područka využívá systém technologie panelového vytápění. Systémy panelového vytápění jsou nejen extrémně komfortní, ale také vysoce energeticky efektivní. Teplo, které produkují, se dostane k cestujícím přímo a rychleji než teplo vyzařované tradičními topnými a klimatizačními systémy ve vozidle. V důsledku toho může řidič při používání vyhřívaných područek snížit nastavení tepla vycházející ze systému vytápění a klimatizace.

Nová vyhřívaná područka je připravena pro sériovou výrobu. Funkční panel lze snadno integrovat do stávajícího výrobního procesu dveřního panelu. Toto řešení je efektivní z hlediska nákladů, protože využívá stejné vybavení, nosič pěny a materiály jako běžné nevyhřívané područky. Proto lze vyhřívané područky vyrábět na stejné výrobní lince jako běžné područky v jednom procesu just-in-sequence.

Energeticky efektivní komfort, dostupný rovněž pro elektromobily

Inovativní vyhřívací fólie, podstatně lehčí a tenčí než řešení běžně dostupná na trhu, vyžaduje méně energie při zvýšené efektivitě.

„Naší vizí pro tento výrobek bylo nabídnout zvýšený komfort v zimních měsících. Novou vyhřívanou područku lze zabudovat do všech dveřních panelů ve vozidle,“uvedl Han Hendriks, vice president Advanced Product Development & Sales ve společnosti Yanfeng Automotive Interiors. „Touto novinkou také reagujeme na zvýšenou poptávku po komfortních řešeních nového typu pro automobily.“

Technologii lze vedle dveřních panelů také zabudovat do područek vycházejících z podlahové konzole. Vyhřívaná područka je také ideálním zdrojem tepla pro elektromobily, protože se k vyhřívání využívá právě elektrická energie.

– Cross reference: Picture is available at AP Images (http://www.apimages.com) –

Pro podrobnější informace se obraťte na:

Yanfeng Automotive Interiors

Jagenbergstraße 1

41468 Neuss

Německo

Astrid Schafmeister

Tel.: +49 2131 609-3028

Email: astrid.schafmeister@yfai.com

Internet: www.YFAI.com

O společnosti Yanfeng Automotive Interiors:

Společnost Yanfeng Automotive Interiors je předním světovým dodavatelem přístrojových panelů a kokpitových systémů, dveřních panelů, podlahových a stropních konzol. Společnost s centrálou v Šanghaji má více než 90 výrobních a technických center v 17 zemích a zaměstnává více než 28 000 lidí po celém světě. Společnost Yanfeng Automotive Interiors, založená v roce 2015, je společným podnikem Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd, stoprocentní dceřiné společností Huayu Automotive Systems Co., Ltd. (HASCO) patřící do skupiny výrobců komponent SAIC Motor Corporation Limited (SAIC Motor) a společnosti Johnson Controls, globálního multioborového průmyslového podniku. Bližší informace naleznete na adrese www.YFAI.com.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient