Potřebujete opravit nákladní vozidlo nebo přívěs? Nonstop služba je k mání v Praze

Majitelé motorových vozidel musejí neustále hledět na stav vozidel tak, aby byla plně provozuschopná a bezpečná. Dvojnásob to platí pro ty z vás, kteří vlastní nákladní automobil, potažmo různé přívěsy a návěsy, u nichž je velký předpoklad, že ročně najedou desítky, ba spíše stovky tisíc kilometrů, tedy o poznání více nežli klasické osobní automobily. Co dělat, zjistíte-li u těchto dopravních prostředků nějakou závadu, případně vás brzy čeká STK?

V tuzemsku fungují stovky běžných autoservisů, jenže většina z nich se specializuje hlavně na osobní automobily a menší dodávky. Pro opravy nákladních vozidel, kamionů, přívěsů a návěsů je nutné hledat přeci jen pečlivěji.

Na koho se obrátit, chcete-li provést drobné i větší kontroly na nákladním vozidle a přívěsu?

Jednou z mála osvědčených firem, jež se přímo zaměřuje na servis přívěsů a návěsů a obecně na LKW servis, je společnost D1 nonstop trailer servis s.r.o., jež sídlí v Praze, konkrétně na Zličíně. V rámci svých služeb zajistí komplexní servis nákladních vozidel, a to od všech známých výrobců, respektive značek, které jsou v tuzemsku běžně používané pro nákladní dopravu.

Jednorázová oprava, pravidelná i kontrolní prohlídka před STK

Na zmíněnou společnost se můžete obrátit kupříkladu v okamžiku, kdy potřebujete na vozidle opravit elektroinstalaci, jež dnes v moderních nákladních vozidlech a návěsech hraje zásadní roli a bez jejíhož správného fungování vozidla nemohou být plně pojízdná. Kromě toho si samozřejmě lze nechat opravit také brzdové a vzduchové systémy a řadu dalších záležitostí. 

V neposlední řadě se v prostorných halách vrhnou mechanici do pravidelných půlročních prohlídek, což je u drtivé většiny nákladních vozidel nezbytné k tomu, aby mohla vyrážet na veřejné komunikace. 

Jak už jsem zmínil, nákladní automobily, přívěsy a návěsy mnohem častěji vyžadují STK, tudíž vám určitě udělá radost, že daná společnost nabízí rovněž celkové prohlídky právě před povinnou státní technickou kontrolou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient