Půjčka online ihned vyřeší finanční potíže

půjčka

Ne, online půjčka není žádné kouzlo, které by okamžitě smazalo vaše dluhy nebo zaplatilo účty. Z finančních problémů se budete muset vyhrabat sami. Rychlý úvěr vám v tom ale může významně pomoct, pokud jej použijete zodpovědně.

Zodpovědnost je právě ten hlavní problém, kvůli kterému se klienti bank i nebankovních společností dostávají do dluhové pasti. Než si vezmou úvěr, nespočítají si, jestli budou schopní jej včas splatit, a pak se spálí, protože musí platit pokuty za prodlení. Dluh často umoří další půjčkou, což už je jasná cesta do pekel.

Jak poznat, že vás půjčka nezachrání, nýbrž stáhne ještě níž

Někdy může půjčka online ihned vyřešit váš problém, jindy vám přinese štěstí jen krátkodobě a pak vás strhne do ještě horší situace. Jak poznat, že vás nejspíš čeká ten druhý případ?

Nespočítali jste si splátky. Víte přesně, kolikátého budete splácet a jakou částku? Zkusili jste si reálně spočítat, kolik ze svých příjmů utratíte za jídlo, nájem a další nezbytné výdaje, abyste věděli, jestli vám na splátku skutečně zbydou peníze?

Půjčujete si na hlouposti. Rozbitá pračka či porouchané auto jsou věci, které v životě potřebujete. Dovolená u moře nebo vánoční dárky nikoliv.

Nejste ochotní číst. Vzít si úvěr je dnes záležitostí deseti minut. Nebankovní společnosti udělaly proces žádosti o půjčku skutečně jednoduchý. Jenže proklikat vše během deseti minut není zrovna ideální. Měli byste dobře číst, ať nepřehlédnete nějaké poplatky.

Neumíte věci řešit. Každému se může stát, že nebude mít na splátku. Důležité je včas to oznámit věřiteli. Zaplatíte sice něco navíc, ovšem nespadnete do ještě větších potíží.

První půjčku lze získat zdarma

Některé nebankovní společnosti nabízí novým klientům první půjčku zdarma. Například u Creditstar dostanete zcela bez poplatků a úroku až 7000 Kč. Těchto nabídek tedy určitě využijte, jestli vám stačí pár tisíc. Jen nezapomeňte, že i u takových úvěrů zdarma se platí penále za pozdní splacení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient