Sedací botník: Jak vybrat ten správný

Moderní funkční předsíň je pro každého majitele bytu nebo rodinného domu jakousi povinností. Tedy alespoň by být měla. Vždyť právě sem zamíří návštěva vždy jako první, když se potřebuje zbavit bot. Jestliže uvidí ty vaše rozházené po celé podlahové ploše, s největší pravděpodobností se zhrozí! Proto se vyplatí pořízení kvalitního sedacího botníku, který tuto práci obstará dokonale. Vám stačí pouze boty uložit na správné místo. Podle čeho takový botník vybírat?

Proč právě sedací botník?

Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá. Umožňuje totiž posazení lidí, kteří se v předsíni nacházejí. Jen si vzpomeňte, jak nepříjemné a často i zdlouhavé je obouvání bot vestoje. Jedná se také na rozdíl od vestavných skříní o velmi ekonomickou variantu. Za pořízení takovéhoto botníku zaplatíte klidně i o několik tisíc korun méně a dokáže přitom splnit úplně stejnou úlohu jako sekce ve vestavné skříni. Sedací botník navíc do interiéru dokonale padne a vypadá hezky.

Dostatek úložného prostoru

Moderní sedací botník poskytuje nepřeberné množství místa pro uložení obuvi. Přitom nebude na rozdíl od velké komody nebo klasické skříně zavazet a eliminovat užitkový prostor v předsíni. Výborný je i z toho pohledu, že dokáže zamezit pachu jdoucímu z bot. Nohy se potí každému z nás a boty v otevřených botnících a poličkách zrovna dvakrát nevoní. Moderní sedací botníky dokážou spolknout klidně i 10 párů bot.

Nenápadná, či extravagantní záležitost?

To už je pouze na vkusu každého nás. Někdo má rád, když nábytek v předsíni kontrastuje s podlahovou plochou a jiný naopak odstíny ladí k sobě. V každém případě si lze vybrat z velkého množství nejrůznějších modelů v internetovém obchodě Dona-shop.cz. Přizpůsobit si můžete vašim prostorám i velikost botníku. Ne každá předsíň snese vyšší komody anebo standardní skříně.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient