Špindlerův Mlýn láká turisty i sportovce během celého roku

Nádherné výhledy na vrcholky českých nejvyšších hor Krkonoš, čistá krása drsné přírody, zdravé povětří, to vše spojené s relaxačním pobytem ve vybaveném wellness centru a ochutnáváním českých specialit i gurmánských pochoutek. Jak lépe si představit kvalitně strávenou dovolenou, víkend či prázdninový pobyt?

Divočina spojená se stoprocentními službami, zábavou a ubytováním

Ať už se vydáte do Špindlerova Mlýna v letním, či zimním období, pokaždé budete mít co objevovat. Cyklotrasy, turistické treky, výlety za poznáním i zábavou jsou přichystány pro návštěvníky v létě. Zima zase nabízí sportovní radovánky, lyžování, snowboarding, bobovou dráhu, saunování, plavání ve vyhřívaném bazénu i masáže. Nemusíte se kvůli zmíněným aktivitám vydávat daleko za hranice naší vlasti, neboť vše máte přímo nadosah. Sportovci, turisté, rodiny s dětmi, penzisté, školní třídy i oddílové kluby mají dveře otevřené vstříc zážitkům uprostřed divočiny díky službám, jež poskytuje Amenity Resort Špindlerův Mlýn.

Hotel a apartmány, wellness zóna s bazénem, saunou i párou

Ubytování v nově otevřeném čtyřhvězdičkovém hotelu s vyhřívaným bazénem, wellness zónou, bowlingem a restaurací se nachází blízko sjezdovky navazující na Špindlerův Mlýn. Stejně tak i apartmány s vybavenou kuchyní a hotelovým servisem, které jsou připraveny pro pobyt větších skupin, rodin a kamarádů. Stačí si jen včas vybrat. Wellness studio pojímá vyhřívaný krytý bazén s vodními atrakcemi, protiproudem na plavání a perlivou lavicí pro ideální odpočinek. Dále jsou zde pára, sauna, koupací sud, dají se objednat masáže. Znavené nohy výtečně promasíruje a krevní oběh prokrví Kneippův chodník s procedurou střídavého prohřívání v teplé a studené vodě.

Restaurace s terasou, prostory pro teambuilding, firemní akce a konference

Stravování v nekuřácké restauraci s krbem a na rozlehlé venkovní terase s výhledem na krkonošské vrcholy i Špindlerův Mlýn umocní výtečně strávenou dovolenou. Denně čerstvé menu počítá i s nejmenšími strávníky. Je založeno na přípravě pokrmů laděnému podle sezonního dodávání surovin od místních pěstitelů a chovatelů. Regionální kuchyně znásobí kulinářská požitek z jídla. Amenity Resort je připraven i na firemní akce, konference a pořádání teambuildingů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient