Okamžité řešení havárií kanalizace přinášejí důmyslná zařízení jako roboty a rukávy

V obci praskla voda, ve velkém městě se ucpala kanalizace po náporu přívalových dešťů, v rodinném domě potřebují vyčistit kanalizaci, neboť nepříjemně zapáchají kanály v ulici. Mnoho dalších příkladů ukazuje, jak potřebná je průchozí kanalizace, jak je nutné mít vodovod s dobře protékající vodou a nakolik se musejí provozovatelé průmyslových podniků starat o kanalizaci včetně správně tekoucí životadárné kapaliny.

Kde hledat dodavatele ideální techniky pro opravy kanalizace

V případě, že vodovody a kanalizace fungují, jak mají, není co řešit. Ale je dobré vědět o firmě, která v případě akutní potřeby bude schopná obsáhnout a minimalizovat dopady případné havárie. Akciová společnost IBOS se primárně řeší prodej a výrobu techniky určené pro čištění kanalizace, monitorování kanalizace, frézování a opravy kanalizace a bezvýkopové opravy kanalizace. Technický vývoj a modernizace přístrojů napříč všemi odvětvími se nevyhnula pochopitelně ani příslušenství používanému pro kanalizaci. Proto jsou v sortimentu nabízena zařízení pro čištění kanalizace, zařízení pro tlakové zkoušky kanalizace a zařízení pro tlakové zkoušky obecně.

Robotická zařízení i rukávy pro bezvýkopové opravy kanalizace

Pracovníci z oboru čištění kanalizací se díky firemnímu webu ibos.cz dozvědí více o jednotlivých zařízeních a způsobu užívání, který zjednodušuje práci, urychluje čas řešení kalamity a šetří finance vynaložené na práci a materiál. Například pro opravy kanalizace se dnes používá velice efektivní technika bezvýkopové opravy kanalizace, jež je založena na využití rukávu – lineru. Ten na základě chemické reakce získá tvar porušené kanalizace, a tak ji stoprocentně nahradí. Praskliny, rozsazené spoje, vypadnutý kus stěny potrubí, to vše lze elegantně vyřešit s pomocí rukávu. Prodávají se mechanické ucpávky a pakry, jež se používají pro rychlé uzavření kanálových krytů a šachet, aby se mohla okamžitě řešit havárie. Dalším důmyslným zařízením avizovaným na ibos.cz je frézovací robot s kamerou pro opravy kanalizačního potrubí.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient