Společnost Calvin Klein, Inc. oznámila jmenování Rafa Simonse kreativním manažerem značky

Calvin Klein, Inc., stoprocentně vlastněná dceřiná společnost firmy PVH Corp. (index NYSE:PVH), dnes oznámila jmenování Rafa Simonse do pozice kreativního manažera značky, a to s okamžitou účinností.Raf Simons jmenován kreativním manažerem značky Calvin Klein

Simons bude řídit kreativní strategii značky Calvin Klein jako celku, včetně značek Calvin Klein Collection, Calvin Klein Platinum, Calvin Klein, Calvin Klein Jeans, Calvin Klein Underwear a Calvin Klein Home. Ve své funkci kreativního manažera bude pan Simons dohlížet na všechny aspekty v oblasti designu, globálního marketingu a komunikace a také vizuálních kreativních služeb. První kolekce pana Simonse bude představena na podzim v roce 2017.

Jmenování pana Simonse kreativním manažerem značky je důsledkem nové globální kreativní strategie firmy Calvin Klein, kterou společnost představila v dubnu 2016 a jejímž smyslem je sjednotit všechny značky Calvin Klein do jedné kreativní podoby. Tato strategie je součástí globálních změn ve směřování značky Calvin Klein a byla zahájena zpětným odkupem značek džínsů a spodního prádla (Calvin Klein Jeans a Calvin Klein Underwear) v roce 2013. Vzhledem k tomu, že cílem společnosti je dosáhnout celosvětových tržeb ve výši 10 miliard dolarů. Úkolem nového vedení bude posílit pozici značky v celosvětovém měřítku a položit základní kámen pro budoucí dlouhodobý růst.

“Jmenování Rafa Simonse kreativním ředitelem společnosti je pro společnost Calvin Klein důležitou novou kapitolou,” řekl Steve Shiffman, generální ředitel firmy Calvin Klein, Inc. “Je to vůbec poprvé od dob samotného pana Kleina, kdy je společnost řízena kreativním vizionářem a já pevně věřím, že toto rozhodnutí posílí značku Calvin Klein a bude mít podstatný přínos pro její budoucnost. Raf se díky svým výjimečným zkušenostem podstatnou měrou podílel na utváření módního průmyslu do dnešní podoby a pod jeho vedením si společnost Calvin Klein upevní svou pozici jedničky na poli globálních značek pro životní styl.”

V rámci své kreativní strategie pro oděvy a příslušenství společnost Calvin Klein také oznámila příchod Pietera Muliera do pozice kreativního ředitele, který bude přímým podřízeným Simonse. Mulier bude odpovědný za uvádění kreativních a designových vizí Simonse v oblasti pánské a dámské módy do praxe a současně bude odpovědný za přípravu nových kolekcí oblečení a módních doplňků. Bude též řídit týmy návrhářů značky Calvin Klein pro pánskou a dámskou módu, a to pod přímým vedením pana Simonse.

Calvin Klein, Inc., stoprocentně vlastněná dceřiná společnost firmy PVH Corp. (index NYSE:PVH), je jednou z předních značek v oblasti módního návrhářství a také jedním z předních marketingových studií na světě. Společnost navrhuje a prodává designové kolekce pánských a dámských oděvů a řadu dalších produktů, které jsou vyráběny a prodávány prostřednictvím rozsáhlé sítě licenčních a dalších smluvních partnerů. Produktové řady značky Calvin Klein zahrnují dámské šaty a pánské obleky, pánské a dámské módní doplňky, džíny, spodní prádlo, parfémy a vůně, brýle, ponožky, obuv, plavky, hodinky, šperky, oblečení pro volný čas, kabelky, drobné kožené zboží a vybavení domácností (včetně nábytku). Další informace najdete na webové stránce calvinklein.com.

Společnost PHV Corp. má více než 130-letou historii a díky budování značek a podniků, které patří mezi nejvýznamnější dědictví Ameriky, je firma jednou z největších oděvních a módních firem na světě. Máme více než 30 tisíc partnerů a spolupracovníků ve více než 40 zemích světa a v roce 2015 jsme dosáhli tržeb přes 8 miliard dolarů. Vlastníme ikonické a slavné značky, jako například Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Van Heusen, IZOD, ARROW, Speedo*, Warner’s a Olga, jejichž produkty celosvětově prodáváme. Kromě toho prodáváme na základě licencí produkty řady dalších slavných lokálních i mezinárodních značek.

*Značka Speedo je na neomezenou dobu licencována v Severní Americe a Karibiku od společnosti Speedo International, Ltd.

 

VÝHLEDOVÁ PROHLÁŠENÍ VE SMYSLU NOVELY ZÁKONA O VEDENÍ SPORŮ PŘI OBCHODOVÁNÍ S CENNÝMI PAPÍRY Z ROKU 1995:

Výhledová prohlášení uvedená v této tiskové zprávě, včetně, mimo jiné, všech prohlášení týkajících se budoucích plánů, strategií, cílů, očekávání a záměrů společnosti PVH Corp. a jejích sesterských společností (dále jen „PVH“) jsou vydávána v duchu zásad „bezpečného přístavu“ uvedených v ustanoveních novely Zákona o vedení sporů při obchodování s cennými papíry z roku 1995. Upozorňujeme investory, že tyto výhledová prohlášení podléhají z podstaty jejich povahy rizikům a nejistotám, které nelze s určitostí předpovědět a některé z rizikových faktorů navíc není možné ani předvídat. Proto upozorňujeme, že se v důsledku těchto rizik a nejistot (i) plány, strategie, cíle, očekávání a záměry společnosti PVH mohou kdykoli změnit na základě vlastního uvážení společnosti PVH a současně investory žádáme aby se seznámili s (ii) ostatními riziky a nejistotami, které jsou uvedeny v pravidelných zprávách firmy PVH podávaných Komisi pro cenné papíry (SEC).

Firma PVH se výslovně zříká odpovědnosti za jakoukoli budoucí aktualizaci či změnu výhledových prohlášení, a to i v případě, že se objeví nové skutečnosti.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient