Společnost Lonking proniká na mezinárodní trhy

Společnost Lonking dále proniká na mezinárodní trhy na veletrhu CeMAT 2016

Společnost Lonking Holdings Limited, jeden z největších výrobců stavebních a logistických strojních zařízení v Číně, úspěšně představila své produkty na obchodním veletrhu CeMAT, který se konal od 31. května do 3. června v německém Hannoveru. Šest nových typů vysokozdvižných vozíků, které byly představeny na čtyřdenním veletrhu na hannoverském výstavišti, přilákalo přes 200 klientů a více než 50 z nich vyjádřilo záměr reprezentovat výrobky společnosti Lonking.

Třetí generace vysokozdvižných vozíků se spalovacími motory LG100DT společnosti Lonking, vybavené motorem Perkins 1104D-E44TA, inteligentní hydraulickou převodovkou a zabudovaným bočním posunovačem LDSJ, byla během veletrhu CeMAT 2016 jejím stěžejním představovaným výrobkem. Skladový vozík LG20DR s trojitým ramenem o délce 7,5 metru a PU pneumatikami, s přizpůsobeným vnějším designem, také vzbudil zájem klientů veletrhu.

Většina klientů, které společnost Lonking během veletrhu CeMAT 2016 získala, pocházela z evropských zemí, včetně Polska, Itálie, Francie, Švýcarska, Maďarska, Holandska, Velké Británie, Španělska a Německa, zatímco klienti z Blízkého východu a z Afriky, tedy Egypta, Maroka, Spojených arabských emirátů, Turecka, Kuvajtu, Saudské Arábie, Íránu a Bahrajnu také deklarovali zájem o spolupráci se společností Lonking.

Mezi návštěvníky stánku společnosti Lonking patřil také Bernard De Meester, prezident společnosti TVH, která je jedním z největších světových dodavatelů komponentů pro manipulační a průmyslová zařízení. Ten se zástupcem společnosti Lonking během veletrhu prodiskutoval globální distribuční řetězec náhradních dílů pro vysokozdvižné vozíky. Dalším z návštěvníků byl Zhang Jie, předseda oddělení průmyslových vozidel Čínské strojní asociace, který chválil výrobky Lonking za jejich kvalitu a design.

„Společnost Lonking ukázala potenciálním klientům z Evropy, Afriky a Asie, že na mezinárodním trhu máme vysoce konkurenční produkty,“ uvedl Robert Wang, generální ředitel společnosti Lonking (Fujian) International Trade Co., Ltd. „Náš tým výrobního výzkumu a vývoje dbá o každý detail, od technologických inovací po ergonomický design, a výsledky, kterých jsme v letošním roce na veletrhu CeMAT dosáhli, nás velmi těší.“

O společnosti Lonking

Společnost Lonking Holdings Limited, která byla založena v roce 1993, je předním výrobcem stavebních a logistických strojních zařízení v Číně, sídlo má v Šanghaji. Výrobky této společnosti jsou využívány ve více než 50 zemích a regionech celého světa.

Společnost Lonking s 19 plně vlastněnými dceřinými společnostmi a čtyřmi výrobními základnami vyrábí nakladače, vysokozdvižné vozíky, hydraulické bagry, silniční válce, motorové srovnávače a smykem řízené nakladače. Společnost je největším výrobcem a prodejcem nakladačů v Číně, kde pokrývá více než 20 procent trhu.

Pro více informací navštivte webové stránky www.lonkinggroup.com.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient