S vybavením hvězd z NHL mohou hrát i vaše děti

hokej

Hokej patří v ČR k nejpopulárnějším sportům a mnoho mladých chlapců ve svém životě aspoň na chvíli zatouží prohánět se po ledě a skončit jako Jarda Jágr, nebo ještě lépe. Patří-li mezi ně i váš syn, dopřejte mu nejlepší vybavení.

Pokud se vaše dítě rozhodne pro hokejovou kariéru, možná budete na začátku trochu nepříjemně překvapení z počátečních výdajů. Berte to ale tak, že téměř každý sport něco stojí. Hokej je o něco náročnější, protože je potřeba zakoupit jednak pořádné oblečení a chrániče, jednak brusle a hokejky. Šetřit by se na nich nemělo, obzvlášť na bruslích ne, protože ty jsou pro hráče klíčové. Pro začínající bruslaře je důležité, aby se v nich cítili pevně a bezpečně, jinak se nikdy nenaučí pohybovat se po ledě dostatečně rychle a obratně. A kde takové kvalitní brusle sehnat?

NHL

Vsaďte na značku, jež vybavuje hráče NHL

Outlet Hůl Bauer VAPOR X90 GRIPTAC Jr 50
Outlet Hůl Bauer VAPOR X90 GRIPTAC Jr 50

Pořiďte brusle značky Bauer. Tato firma vyrábí hokejky, brusle, helmy a další hokejové vybavení, které používají i hráči ve světových soutěžích. Brusle Bauer má 91 % hráčů NHL, 95 % KHL a 87 % v České extralize. U hokejek jsou čísla o něco nižší, ale stále dost vysoká.

Značka Bauer začínala v roce 1927, kdy vlastně jako první na světě přišla s bruslemi tak, jak je známe dnes. Do té doby totiž brusle vypadaly pouze jako ocelový nůž přibitý zespodu k botě. Revoluci přinesla i ve světě hokejek, v roce 2005 začaly pod značkou Bauer vznikat hokejky z jednoho kusu.

Cen se bát nemusíte

Nechce se vám investovat do drahého vybavení, z něhož dítě rychle vyroste? Toho se nebojte, Bauer vybaví opravdu každého. Vyrábí brusle pro profesionály i začátečníky, hokejky pravé, levé, drahé i levné, helmy pro perfektní ochranu a další hokejové nezbytnosti. Dá se u nich zřídit i klubová karta, s níž získáte 10% slevu ve všech prodejnách i e-shopu. A to se v případě, že budete dětem kupovat nové vybavení pokaždé, když vyrostou, vyplatí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient