Výběr z pánských svetrů

Jednou za čas přijde ten okamžik, kdy je třeba doplnit oblečení do šatníku. O jaký typ oděvů jde v tuto chvíli o vás? Máte nedostatek svetrů, nebo máte pocit, že ty, které v šatníku leží, už dávno vyšly z módy? Podívejte se na jejich nabídku a vyberte si pánský svetr, jenž vám bude slušet a v němž se budete cítit skutečně dobře.jih-6261_2_b1

Stále ještě nevíte, jaký svetr se nejlépe hodí k vám, a přemýšlíte podle čeho ho vybírat? Záleží na více aspektech. Jedním z nich je i váš vkus. Určitě není dobré vybrat si sice módní svetr, ale takový, ve kterém se nebudete cítit dobře. Někdo je konzervativní, někdo je více otevřený módním výstřelkům. Mimo jiné volte oblečení i podle toho, jakou máte postavu. Je zřejmé, že když jste štíhlí, můžete si dovolit více experimentovat. Štíhlým mužům budou například slušet propínací oděvy, třeba pánské svetry na knoflíky. Máte nějaké to kilo navíc, volte spíše volnější svetry, které vám budou pohodlné. Pohodlnost se také odvíjí od použitého materiálu, ale i výstřihu. Vyhovuje vám střih ke krku, nebo raději zvolíte pánský svetr do véčka, či s kulatým výstřihem? Je to na vás.

Rozšířené jsou pánské pulovry. Jde o pěkné svetry, které je možné nosit při různých příležitostech. Záleží, jakou zvolíte jeho barvu a s jakými oděvy ho budete kombinovat. Dalším typem jsou pánské svetry na zip. I ty mají široké využití a nejlépe se v nich cítí sportovně založení muži. Samozřejmě vždy záleží na tom, jaký konkrétní model si vyberete.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient