Vybrat tu pravou

Košile se staly nezbytným doplňkem pánských šatníků. Každý muž je potřebuje pro významné společenské události, kdy se stávají součástmi obleků, ale elegantní díky nim mohou být pánové i kdykoli jindy. Hodí se totiž pro každou příležitost.

Košile do práce

Pro řadu mužů jsou košile součástí jejich pracovního oděvu. Stylové flanelové košile jsou oblíbené už dlouhé roky. V poslední době se však čím dál častěji objevují i jako volnočasové oblečení. Jsou šity z kvalitních materiálů a velmi pohodlné.

Zejména v případech, kdy jde o pozice manažerské, ocení muži košile z nemačkavých látek. Jsou výborné pro celodenní nošení v práci. Hodí se do saka, pod svetr i pod vestu. Pánská móda hodně pokročila, je z čeho vybírat – materiály, barvy, vzory, střihy.

Moderní slim fit střih

Velkým módním hitem jsou pánské košile střihu slim fit. Protože tento střih kopíruje lidskou postavu, vypadají jako šité na míru, dokonale zvýrazní postavu a perfektně sednou. Padnou především mužům, kteří mají atletickou postavu, protože jsou v oblasti boků oproti klasickým košilím zúžené cirka o deset centimetrů – a vypasované jsou i v oblasti hrudníku a rukávů. Šijí se ve zkrácené délce, často se zaoblenými lemy, takže jsou vhodné i na nošení přes kalhoty.

Výborným příkladem takové košile je pánská stylová košile s dlouhým rukávem Ralph. Černá elegantní košile se zapíná na knoflíčky. Zapínání je lemováno bílou látkou. Límeček je ozdoben propínacími knoflíčky a prošit ozdobnou bílou nití. Košile se perfektně hodí pro každou příležitost: na významnou společenskou událost, rodinnou oslavu, schůzku, večírek, do práce i do školy.

V kvalitních košilích může být muž elegantní každičký den. Vykouzlí ze sebe s jejich pomocí dokonalého elegána, zahraje lehce nedbalou eleganci, či podtrhne sportovní styl.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient