Začněte posílat zboží v bublinkových obálkách

bublinkové obálky

Drahá doprava je jedním z mála důvodů, proč se vyplatí jít nakupovat spíš do kamenného obchodu než do e-shopu. V dalších kritériích internetové obchody vedou, nicméně i když často nabízí nízké ceny, platba za poštovné je rapidně navyšuje. Proto se online vůbec nevyplatí nakupovat menší zboží. Pokud tedy e-shop nenabízí variantu posílání v bublinkové obálce.

Je spousta zboží, které se vejde do obálky. Když si zákazník objedná jednu rtěnku či jedny kalhotky, je opravdu zbytečné mu je posílat v balíku. Takto malé objednávky samozřejmě dělá minimum lidí, a to právě z důvodu vysokých plateb za dopravu. Možná, že kdybyste nabídli levnější variantu dopravy, objednávali by si lidé i drobnější zboží za nižší cenu. Zase by se jim to vyplatilo.

Bublinkové obálky pro bezpečnou přepravu

Ať už prodáváte cokoliv, i kdyby to bylo malinké, není bezpečné dávat zboží do obyčejné obálky. K bezpečné přepravě slouží bublinkové obálky, a to buď klasické papírové, nebo případně fóliové. Je jasné, že zatímco obyčejná obálka stojí cca 2 koruny, ta bublinková je dražší. Někdy se cena pohybuje i přes desetikorunu, pokud chcete například formát A4. Kolik by vás však stála kartonová krabice a její odeslání?

Bublinková obálka se dá poslat jako doporučené psaní, nikoliv jako balík, čímž ušetříte za poštovné. Případně ji jde odeslat jako standardní psaní, nicméně tam ztrácíte záruku, že dorazí v pořádku. Doporučené psaní je jistější a pro e-shopy jasnou volbou.

Nakupte obálky barevné, a rovnou ve velkém

Možná si necháváte krabice potisknout, nebo používáte aspoň potištěné lepicí pásky. Stejně tak se můžete odlišit i bublinkovými obálkami. Co kdybyste nakoupili barevné obálky? Najdete je v e-shopu barevne-obalky.cz a při velkoodběru vám na ně dají speciální cenu. Tak nakupte obálky a nabídněte svým zákazníkům levnější poštovné, pokud si budou chtít objednat jen malé zboží.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient