3 tipy, jak vstoupit do dalšího roku s pevným zdravím

doplňky stravy, vitamíny

Máte velké plány, které si chcete v dalším roce splnit? Potom by vás nic nemělo brzdit, k čemuž potřebujete pevné zdraví. Nemoci totiž dokážou hodně potrápit a zastavit nás při cestě za cílem klidně i na delší dobu. V článku najdete tři praktické tipy pro odolné zdraví v dalším kalendářním roce. Některé rady můžete přetvořit i do novoročních předsevzetí.

Vytvořte si zdravé návyky

V dalším roce se nejdříve zaměřte na své zdraví a na následující prioritní stupeň si nastavte další cíl. Jakmile se totiž budete věnovat svému tělu, uvidíte, že se vám odvděčí lepší výkonností, produktivitou a spolehlivě fungujícím imunitním systémem. Pokuste se ozdravit svůj jídelníček a každý týden se alespoň třikrát věnujte pohybové aktivitě. Jako vedlejší efekt svého snažení se vám může podařit i shodit přebytečné tukové zásoby.

Podpora pro imunitní systém

Pevné zdraví je otázkou dobře fungujícího imunitního systému, který nás brání před bakteriemi, viry a dalšími nežádoucími organismy. Pro jeho podporu je důležitý zdravý životní styl. Hlavně v kritickém chladném období, kdy nachlazení a nemoci číhají na každém kroku, je dobré zapojit i doplňky stravy. Příkladem může být přípravek REISHI + zinek a vitamín C sloužící ke komplexní podpoře obranyschopnosti a zdravé funkci oběhového systému.

Dbejte na pravidelnost

Lidský organismus má rád pravidelnost. Platí to hlavně pro spánek. Dostatečný a kvalitní spánek je důležitý pro dobré fungování imunitního systému. Ovlivňuje také naši produktivitu. Jistě to sami znáte, že když se v noci špatně vyspíte, práce vám následující den nejde tolik od ruky a máte pocit, jako když jste praštění palicí. Zkuste si tedy vytvořit rituály před spaním, jako například chvíle čtení knihy a omezení koukání do obrazovek alespoň hodinu před plánovaným usínáním. Dobrý je také meduňkový čaj, který má uklidňující účinky a podporuje zdravý spánek.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient